Skocz do zawartości
  • 0

Problem bungeecord

XgorroX

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
W dniu 22.10.2018 o 16:23, XgorroX napisał:

Witam. Zacząłem robić swój własny serwer ale mam problem z przechodzeniem z serwera na serwer. Jestem w lobby i próbuje wejść na inny tryb ale nie wiem jak (czytałem różne poradniki ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi). Proszę o pomoc 

Z tego co napisałeś nie wiesz jak ustawić lobby itp. Po pierwsze musisz wpisać w konfiguracji bungecord serwery z ich ip oraz stosowne nazwy do zapamiętania. Potem wrzucasz na serwer lobby skrypt/plugin na łączenie się z tymi serwerami coś typu connect to server megadrop. Na serwerze na który chcesz się przenieść szukasz frazy w bukkit.yml  connection-throlle czy coś takiego (nie pamiętam dokładnie tego) i zamieniasz ją na -1 potem w spigot z bungeecord false na true i gotowe. Proponuje napisać do obsługi klienta na hostingu aby skonfigurowali Ci to z portalem itp.

Godzinę temu, Cubixor napisał:

Jeśli wszystko poprawnke skonfigurowałeś poinieneś użyć komendy /server. Wtedy na czacie pojawi ci się lista serwerów podpiętych pod bungeecord i aby na któryś z nich wejść wystarczy na niego kliknąć. Możesz także użyć komendy /server {nazwaserwera}.

Spotkałem się z konfiguracją jednego hostingu, że blokowali takie komendy np. aby nikt nie obszedł lobby.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...