Skocz do zawartości

CraftMC.PL - Powiększanie wysp, questy, prace, prawdziwy survival -> Wejdź i zobacz sam!

Damper

Rekomendowane odpowiedzi

8q371d8.png

LJ8yLDB.png

IP: CraftMC.PL

TeamSpeak 3: TS.CraftMC.PL

Strona serwera: WWW.CraftMC.PL

Nasze Serwery: Survival+Gildie ╚ FreeBuild ╚ SkyBlock ╚ BedWars ╚ CaveBlock
Sloty:  500
Wersja: 1.8-1.13.x
Autoryzacja: NON PREMIUM + PREMIUM

kuXqJrJ.png

Serwer Survival+Gildie znajdziesz tutaj:

>> Autorski system rankingu oparty na zabójstwach graczy,

>> Możliwość założenia swojej gildii za opłatą odpowiednich przedmiotów,

>> Drop z kamienia,

>> Możliwość wytworzenia magicznego CobbleX z bruku!

>> Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! <<

TJcwzmQ.jpg

Jv7FEz8.jpg

Hjbd5ni.png

Serwer SkyBlock znajdziesz tutaj:

>> Autorski system poziomu wysp,

>> Możliwość powiększenia swojej wyspy za $,

>> Drop z kamienia, bruku,

>> System SkyCoinsów za pomocą których odblokujesz m.in Nether, End!

>> Wyzwania inaczej zadania za które otrzymujesz przeróżne nagrody!

>> Arena PvP, Sklep w GUI, VIPROOM!

9mnlh5F.png

WdjM52a.png

aX5VepB.png

sCBWvE2.png

Serwer FreeBuild znajdziesz tutaj:

>> System prac wybierz swoją wymarzoną,

>> Działki 50x50 oraz 100x100 do zakupienia za $,

>> Drop z rud,

>> Kup swój wymarzony samochód, rower, czołg oraz samolot!

>> Kop, sprzedawaj, handluj i stań czoło najlepszym graczom w TOP 10 MILIONERÓW!

>> Zbalansowana ekonomia.

ut9GKQw.jpg

G7NyVbo.jpg

Fq8GytQ.png

Serwer BedWars znajdziesz tutaj:

>> System poziomów,

>> Autorskie mapy 2v2,

>> Zdobywaj monety i otwieraj tajemnicze skrzynki,

>> Stań się najlepszym graczem serwera i graj z przyjaciółmi!

AYg6kX0.jpg

caveblock-500.png

Serwer CaveBlock znajdziesz tutaj:

>> Życie w jaskini,

>> Autorski system Monet za które zakupisz m.in Spawnery,

>> Drop z kamienia oraz bruku,

>> Sklep serwera znajduje się w GUI - Ułatwienie w sprzedaży wszystkich przedmiotów za pomocą SCROLL'a,

>> Wyzwania, zadania za które zyskasz różne przedmioty za ich wykonanie!

19UDP5n.png

ar4SoR9.png

soeaSbd.png

Wszystkich graczy zapraszamy na serwer!
i6SoDD7.gif

Edytowane przez Damper
Poprawiam formatowanie na ciemnym stylu
Usunięty#5541

Poprawiłem formatowanie na ciemnym stylu (twoje grafiki mają białe tło, tego nie usunę) + dodaję tagi zgodnie z regulaminem lokalnym działu.

Notatka dodana przez Usunięty#5541

• bvcz zmienił(a) tytuł na CraftMC.PL - Powiększanie wysp, questy, prace, prawdziwy survival -> Wejdź i zobacz sam!
  • 2 tygodnie później...

O matko możliwość założenia gildii?! ? cobblexy?! O ja ranking oparty na zabijaniu graczy?! Cóż za innowacje cóż za nowości nigdy tego nie widziałem. 

Ale ok może powiedzmy o tym co znajdziemy na serwerze: przerobiony drop z dragona, leniwa administracja której się nie chce nawet pozmieniać linków ze starej domeny oraz graczy których średnia wieku wynosi 10 lat 

• 4 tygodnie później...
W dniu 29.10.2018 o 10:41, 1337envy napisał:

O matko możliwość założenia gildii?! ? cobblexy?! O ja ranking oparty na zabijaniu graczy?! Cóż za innowacje cóż za nowości nigdy tego nie widziałem. 

Ale ok może powiedzmy o tym co znajdziemy na serwerze: przerobiony drop z dragona, leniwa administracja której się nie chce nawet pozmieniać linków ze starej domeny oraz graczy których średnia wieku wynosi 10 lat 

Po wykupieniu domeny staram się wszystko naprawiać, zmieniać ;)

W dniu 1.11.2018 o 10:39, Gonti napisał:

Czy wasze mapy sa waszego autorstwa?

Zależy, głównie kupuję mapy na dany tryb.

• 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.02.2019 o 19:45, XANT3R napisał:

Zaraz ... kupiłeś mapę zamiast ją zbudować samemu lub znaleźć ludzi od tego? Nawet tego nie skomentuję inaczej jak przez "xDDD"

Zamiast dawać kolejnej osobie rangę typu budowniczy i dostęp do all (*) to lepiej kupić ten spawn.... i mieć pewność, że jest to coś normalnego i ładnego.
Ktoś tak samo może powiedzieć o pluginach/skryptach ahh zaraz czy ty tego samego nie oferujesz na swoim dc czy coś mi się pomyliło?

Gratuluję odkopywania tematu po miesiącu, tylko w jakim celu @Centurion

• Mapę może zrobić każdy, a robienie pluginu nie jest aż takie proste jak robienie mapy
  • Nie oferuję mapy, oferuję plugin

Zresztą, to że cokolwiek sprzedaję ma się równać z tym, że popieram kupowanie czegoś takiego?

Jeśli ktoś chce kupować niech kupuje. Tylko wtedy nie masz praktycznie żadnego wkładu w dany serwer.

No bo jaki to wkład mieć coś zrobione przez kogoś.

Lubię po prostu mieć poczucie, że ja to stworzyłem, a nie ktoś.

Nigdy nie kupowałem od nikogo map, bo chciałem by serwery jakie tworzę były moje, a nie czyjeś.

Pluginy to inna kwestia, bo one są pod maską, a mapę widzisz przy pierwszym wejściu na serwer.

To mapa zatrzymuje użytkownika, a nie systemy czy pluginy. Mapa robi te pierwsze wrażenie, które przyczynia się do tego czy serwer wypali czy nie.

Dlatego mapa powinna być zgodna z twoją wizją, a nie kupiona od kogoś. Jeszcze jeśli to było robione pod wizję właściciela craftmc.pl no to można mu to wybaczyć, ale jeśli ktoś wystawił mapę, a on ją kupił i nic w niej nie zmienił no to trochę słabo. Jeszcze gorzej jeśli pobrał mapę za darmo z neta i wykorzystał jako swoją.

A jeśli za jakiś moment przywalisz się do tego, że sprzedałem swój serwer z mapą i pluginami, to proszę bardzo czepiaj się, to moja sprawa tak samo jak sprzedawanie czegokolwiek.

Edytowane przez XANT3R

4 godziny temu, XANT3R napisał:

Gratuluję odkopywania tematu po miesiącu, tylko w jakim celu @Centurion

• Mapę może zrobić każdy, a robienie pluginu nie jest aż takie proste jak robienie mapy
  • Nie oferuję mapy, oferuję plugin

Zresztą, to że cokolwiek sprzedaję ma się równać z tym, że popieram kupowanie czegoś takiego?

Jeśli ktoś chce kupować niech kupuje. Tylko wtedy nie masz praktycznie żadnego wkładu w dany serwer.

No bo jaki to wkład mieć coś zrobione przez kogoś.

Lubię po prostu mieć poczucie, że ja to stworzyłem, a nie ktoś.

Nigdy nie kupowałem od nikogo map, bo chciałem by serwery jakie tworzę były moje, a nie czyjeś.

Pluginy to inna kwestia, bo one są pod maską, a mapę widzisz przy pierwszym wejściu na serwer.

To mapa zatrzymuje użytkownika, a nie systemy czy pluginy. Mapa robi te pierwsze wrażenie, które przyczynia się do tego czy serwer wypali czy nie.

Dlatego mapa powinna być zgodna z twoją wizją, a nie kupiona od kogoś. Jeszcze jeśli to było robione pod wizję właściciela craftmc.pl no to można mu to wybaczyć, ale jeśli ktoś wystawił mapę, a on ją kupił i nic w niej nie zmienił no to trochę słabo. Jeszcze gorzej jeśli pobrał mapę za darmo z neta i wykorzystał jako swoją.

A jeśli za jakiś moment przywalisz się do tego, że sprzedałem swój serwer z mapą i pluginami, to proszę bardzo czepiaj się, to moja sprawa tak samo jak sprzedawanie czegokolwiek.

Temat został odświeżony wcześniej przez autora ;)
A co do pluginów jest podobnie tak jak z budowaniem nie każdy ma do tego smykałkę.....

"Nigdy nie kupowałem od nikogo map, bo chciałem by serwery jakie tworzę były moje, a nie czyjeś."
Kupując mapę zyskujesz prawa do niej więc w pewnym sensie jest już to twoje.

"To mapa zatrzymuje użytkownika, a nie systemy czy pluginy. Mapa robi te pierwsze wrażenie, które przyczynia się do tego czy serwer wypali czy nie."
Serwery hardcore/megadrop/easyhc gdzie tepasz się na początku na losowe kordy nie dają wrażenia oryginalnego spawnu a tam gra po kilkaset więcej osób niż na "dopracowanych" autorskich trybach....

"A jeśli za jakiś moment przywalisz się do tego, że sprzedałem swój serwer z mapą i pluginami, to proszę bardzo czepiaj się, to moja sprawa tak samo jak sprzedawanie czegokolwiek."
Nie wiedziałem o tym nawet, ale sprzedając cokolwiek tracisz niektóre prawa do tego.

"Zresztą, to że cokolwiek sprzedaję ma się równać z tym, że popieram kupowanie czegoś takiego?"
Hmm, może lepiej przerobić paczkę z neta i za te $$ co miały pójść do Cb lub do kogoś z techników zakupić reklamy na yt?
Serwer zyska graczy, popularność a potem ludzi, którzy za darmo zrobią może lepsze lub podobne pluginy do twoich.
Prosty przykład (Nie reklama) iCrafted.pl chyba tam 2015 czy tam któryś... Paczka z neta reklama u yt a efekt wielu graczy, miła atmosfera, setki zarobionych pieniędzy, wiele propozycji współpracy.
Tak samo będzie z mapą.... ludzie pójdą za jakimś tam youtuberem, swoim idolem a nikt nie będzie Ciebie potrzebował ani żadnego budowniczego.

• Szifter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...