Skocz do zawartości

CraftMC.PL - Powiększanie wysp, questy, prace, prawdziwy survival -> Wejdź i zobacz sam!

Damper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8q371d8.png

LJ8yLDB.png

IP: CraftMC.PL

TeamSpeak 3: TS.CraftMC.PL

Strona serwera: WWW.CraftMC.PL

Nasze Serwery: Survival+Gildie ╚ FreeBuild ╚ SkyBlock ╚ BedWars ╚ CaveBlock
Sloty:  500
Wersja: 1.8-1.13.x
Autoryzacja: NON PREMIUM + PREMIUM

kuXqJrJ.png

Serwer Survival+Gildie znajdziesz tutaj:

>> Autorski system rankingu oparty na zabójstwach graczy,

>> Możliwość założenia swojej gildii za opłatą odpowiednich przedmiotów,

>> Drop z kamienia,

>> Możliwość wytworzenia magicznego CobbleX z bruku!

>> Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! <<

TJcwzmQ.jpg

Jv7FEz8.jpg

Hjbd5ni.png

Serwer SkyBlock znajdziesz tutaj:

>> Autorski system poziomu wysp,

>> Możliwość powiększenia swojej wyspy za $,

>> Drop z kamienia, bruku,

>> System SkyCoinsów za pomocą których odblokujesz m.in Nether, End!

>> Wyzwania inaczej zadania za które otrzymujesz przeróżne nagrody!

>> Arena PvP, Sklep w GUI, VIPROOM!

9mnlh5F.png

WdjM52a.png

aX5VepB.png

sCBWvE2.png

Serwer FreeBuild znajdziesz tutaj:

>> System prac wybierz swoją wymarzoną,

>> Działki 50x50 oraz 100x100 do zakupienia za $,

>> Drop z rud,

>> Kup swój wymarzony samochód, rower, czołg oraz samolot!

>> Kop, sprzedawaj, handluj i stań czoło najlepszym graczom w TOP 10 MILIONERÓW!

>> Zbalansowana ekonomia.

ut9GKQw.jpg

G7NyVbo.jpg

Fq8GytQ.png

Serwer BedWars znajdziesz tutaj:

>> System poziomów,

>> Autorskie mapy 2v2,

>> Zdobywaj monety i otwieraj tajemnicze skrzynki,

>> Stań się najlepszym graczem serwera i graj z przyjaciółmi!

AYg6kX0.jpg

caveblock-500.png

Serwer CaveBlock znajdziesz tutaj:

>> Życie w jaskini,

>> Autorski system Monet za które zakupisz m.in Spawnery,

>> Drop z kamienia oraz bruku,

>> Sklep serwera znajduje się w GUI - Ułatwienie w sprzedaży wszystkich przedmiotów za pomocą SCROLL'a,

>> Wyzwania, zadania za które zyskasz różne przedmioty za ich wykonanie!

19UDP5n.png

ar4SoR9.png

soeaSbd.png

Wszystkich graczy zapraszamy na serwer!
i6SoDD7.gif

Edytowane przez Damper
Poprawiam formatowanie na ciemnym stylu
Briks

Poprawiłem formatowanie na ciemnym stylu (twoje grafiki mają białe tło, tego nie usunę) + dodaję tagi zgodnie z regulaminem lokalnym działu.

Notatka dodana przez Briks

• bvcz zmienił(a) tytuł na CraftMC.PL - Powiększanie wysp, questy, prace, prawdziwy survival -> Wejdź i zobacz sam!
  • 2 tygodnie później...

O matko możliwość założenia gildii?! ? cobblexy?! O ja ranking oparty na zabijaniu graczy?! Cóż za innowacje cóż za nowości nigdy tego nie widziałem. 

Ale ok może powiedzmy o tym co znajdziemy na serwerze: przerobiony drop z dragona, leniwa administracja której się nie chce nawet pozmieniać linków ze starej domeny oraz graczy których średnia wieku wynosi 10 lat 

• 4 tygodnie później...
W dniu 29.10.2018 o 10:41, 1337envy napisał:

O matko możliwość założenia gildii?! ? cobblexy?! O ja ranking oparty na zabijaniu graczy?! Cóż za innowacje cóż za nowości nigdy tego nie widziałem. 

Ale ok może powiedzmy o tym co znajdziemy na serwerze: przerobiony drop z dragona, leniwa administracja której się nie chce nawet pozmieniać linków ze starej domeny oraz graczy których średnia wieku wynosi 10 lat 

Po wykupieniu domeny staram się wszystko naprawiać, zmieniać ;)

W dniu 1.11.2018 o 10:39, Gonti napisał:

Czy wasze mapy sa waszego autorstwa?

Zależy, głównie kupuję mapy na dany tryb.

• 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.02.2019 o 19:45, XANT3R napisał:

Zaraz ... kupiłeś mapę zamiast ją zbudować samemu lub znaleźć ludzi od tego? Nawet tego nie skomentuję inaczej jak przez "xDDD"

Zamiast dawać kolejnej osobie rangę typu budowniczy i dostęp do all (*) to lepiej kupić ten spawn.... i mieć pewność, że jest to coś normalnego i ładnego.
Ktoś tak samo może powiedzieć o pluginach/skryptach ahh zaraz czy ty tego samego nie oferujesz na swoim dc czy coś mi się pomyliło?

Gratuluję odkopywania tematu po miesiącu, tylko w jakim celu @Centurion

• Mapę może zrobić każdy, a robienie pluginu nie jest aż takie proste jak robienie mapy
  • Nie oferuję mapy, oferuję plugin

Zresztą, to że cokolwiek sprzedaję ma się równać z tym, że popieram kupowanie czegoś takiego?

Jeśli ktoś chce kupować niech kupuje. Tylko wtedy nie masz praktycznie żadnego wkładu w dany serwer.

No bo jaki to wkład mieć coś zrobione przez kogoś.

Lubię po prostu mieć poczucie, że ja to stworzyłem, a nie ktoś.

Nigdy nie kupowałem od nikogo map, bo chciałem by serwery jakie tworzę były moje, a nie czyjeś.

Pluginy to inna kwestia, bo one są pod maską, a mapę widzisz przy pierwszym wejściu na serwer.

To mapa zatrzymuje użytkownika, a nie systemy czy pluginy. Mapa robi te pierwsze wrażenie, które przyczynia się do tego czy serwer wypali czy nie.

Dlatego mapa powinna być zgodna z twoją wizją, a nie kupiona od kogoś. Jeszcze jeśli to było robione pod wizję właściciela craftmc.pl no to można mu to wybaczyć, ale jeśli ktoś wystawił mapę, a on ją kupił i nic w niej nie zmienił no to trochę słabo. Jeszcze gorzej jeśli pobrał mapę za darmo z neta i wykorzystał jako swoją.

A jeśli za jakiś moment przywalisz się do tego, że sprzedałem swój serwer z mapą i pluginami, to proszę bardzo czepiaj się, to moja sprawa tak samo jak sprzedawanie czegokolwiek.

Edytowane przez XANT3R

4 godziny temu, XANT3R napisał:

Gratuluję odkopywania tematu po miesiącu, tylko w jakim celu @Centurion

• Mapę może zrobić każdy, a robienie pluginu nie jest aż takie proste jak robienie mapy
  • Nie oferuję mapy, oferuję plugin

Zresztą, to że cokolwiek sprzedaję ma się równać z tym, że popieram kupowanie czegoś takiego?

Jeśli ktoś chce kupować niech kupuje. Tylko wtedy nie masz praktycznie żadnego wkładu w dany serwer.

No bo jaki to wkład mieć coś zrobione przez kogoś.

Lubię po prostu mieć poczucie, że ja to stworzyłem, a nie ktoś.

Nigdy nie kupowałem od nikogo map, bo chciałem by serwery jakie tworzę były moje, a nie czyjeś.

Pluginy to inna kwestia, bo one są pod maską, a mapę widzisz przy pierwszym wejściu na serwer.

To mapa zatrzymuje użytkownika, a nie systemy czy pluginy. Mapa robi te pierwsze wrażenie, które przyczynia się do tego czy serwer wypali czy nie.

Dlatego mapa powinna być zgodna z twoją wizją, a nie kupiona od kogoś. Jeszcze jeśli to było robione pod wizję właściciela craftmc.pl no to można mu to wybaczyć, ale jeśli ktoś wystawił mapę, a on ją kupił i nic w niej nie zmienił no to trochę słabo. Jeszcze gorzej jeśli pobrał mapę za darmo z neta i wykorzystał jako swoją.

A jeśli za jakiś moment przywalisz się do tego, że sprzedałem swój serwer z mapą i pluginami, to proszę bardzo czepiaj się, to moja sprawa tak samo jak sprzedawanie czegokolwiek.

Temat został odświeżony wcześniej przez autora ;)
A co do pluginów jest podobnie tak jak z budowaniem nie każdy ma do tego smykałkę.....

"Nigdy nie kupowałem od nikogo map, bo chciałem by serwery jakie tworzę były moje, a nie czyjeś."
Kupując mapę zyskujesz prawa do niej więc w pewnym sensie jest już to twoje.

"To mapa zatrzymuje użytkownika, a nie systemy czy pluginy. Mapa robi te pierwsze wrażenie, które przyczynia się do tego czy serwer wypali czy nie."
Serwery hardcore/megadrop/easyhc gdzie tepasz się na początku na losowe kordy nie dają wrażenia oryginalnego spawnu a tam gra po kilkaset więcej osób niż na "dopracowanych" autorskich trybach....

"A jeśli za jakiś moment przywalisz się do tego, że sprzedałem swój serwer z mapą i pluginami, to proszę bardzo czepiaj się, to moja sprawa tak samo jak sprzedawanie czegokolwiek."
Nie wiedziałem o tym nawet, ale sprzedając cokolwiek tracisz niektóre prawa do tego.

"Zresztą, to że cokolwiek sprzedaję ma się równać z tym, że popieram kupowanie czegoś takiego?"
Hmm, może lepiej przerobić paczkę z neta i za te $$ co miały pójść do Cb lub do kogoś z techników zakupić reklamy na yt?
Serwer zyska graczy, popularność a potem ludzi, którzy za darmo zrobią może lepsze lub podobne pluginy do twoich.
Prosty przykład (Nie reklama) iCrafted.pl chyba tam 2015 czy tam któryś... Paczka z neta reklama u yt a efekt wielu graczy, miła atmosfera, setki zarobionych pieniędzy, wiele propozycji współpracy.
Tak samo będzie z mapą.... ludzie pójdą za jakimś tam youtuberem, swoim idolem a nikt nie będzie Ciebie potrzebował ani żadnego budowniczego.

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...