Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Użytkownik

Witam, 

mam pytanie - czy dałoby się wyświetlić wartość danej zmiennej na stronie z WordPress'a?

Wiem, że trzeba jakiś plugin do połączenia (niby najprościej) SK z wtyczką (wtyczka typu widget), co wyświetlimy po rejestracji w panelu użytkownika (przy register daje swój nick z MC lub w grze wpisuje jakąś komede i dostaje link do kontynuowania rejestracji).

Druga sprawa - czy dałoby się jeszcze podpiąć do tego tak, że po rejestracji zwiększa się zmienna (np. add 100 to {kasiorka::%player%}).

Jeżeli się nie da bezpośrednio, może być przez RCON lub QUERY (wykonywanie cmd'ków przez konsolę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
  • 0
2 godziny temu, KuzynProcesor napisał:

Witam, 

mam pytanie - czy dałoby się wyświetlić wartość danej zmiennej na stronie z WordPress'a?

Wiem, że trzeba jakiś plugin do połączenia (niby najprościej) SK z wtyczką (wtyczka typu widget), co wyświetlimy po rejestracji w panelu użytkownika (przy register daje swój nick z MC lub w grze wpisuje jakąś komede i dostaje link do kontynuowania rejestracji).

Druga sprawa - czy dałoby się jeszcze podpiąć do tego tak, że po rejestracji zwiększa się zmienna (np. add 100 to {kasiorka::%player%}).

Jeżeli się nie da bezpośrednio, może być przez RCON lub QUERY (wykonywanie cmd'ków przez konsolę)

1. na serwerze co np. 5 minut wykonujesz zapytanie do bazy danych ze tym parametrem

2. na jakimś pliku .php pobierasz zawartość z bazy danych

3. w WordPressie wyświetlasz <iframe src="adres do strony, która pobiera z bazy"></iframe>

stronę, która pobiera z bazy danych możesz zawsze dać z ładnym designem.

Ewentualnie jest jeszcze jedno rozwiązanie: możesz bez dawania iframe, tylko od razu pobierasz z bazy i wyświetlasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0

Jak zrobić to zapytanie?? Bo w php świeży jestem

Okej, wiem już. Trochę php od @boleknowak, coinsy na MySql i baja bongo XDDD

@EDIT

Tylko mały myk... Jak sprawdzić, żeby zmienna wyświetlała się do danego gracza??

Edytowane przez KuzynProcesor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
W dniu 6.10.2018 o 15:46, KuzynProcesor napisał:

Jak zrobić to zapytanie?? Bo w php świeży jestem

Okej, wiem już. Trochę php od @boleknowak, coinsy na MySql i baja bongo XDDD

@EDIT

Tylko mały myk... Jak sprawdzić, żeby zmienna wyświetlała się do danego gracza??

Dla każdego gracza trzeba zrobić. Np. {zmiennnnnna::%player%} i potem dla każdego gracza aktualizować zapytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi