Skocz do zawartości
JanekJaran

Konkurs na najlepszy skrypt w craftlinie

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Ogłaszam pierwszy w historii konkurs na najlepszy skrypt napisany w Craflinie. Zobaczymy, ile da się wyciągnąć z alphy.

Informacje

• Organizatorem konkursu jest JanekJaran. Konkurs nie jest powiązany ze skriptem lub ekipą craftlina, organizuję go niezależnie, lecz za zgodą Libtera.
  • Wszystkie pytania należy kierować do mnie poprzez Discorda lub wiadomość na forum.
  • Każdy może zgłosić do trzech prac konkursowych, czyli linków do swoich wątków z opisami skryptów i samymi skryptami w dziale Craftlina.
  • Zgłaszać prace można do 25.09.2018, chyba, że liczba zgłoszonych prac nie przekroczy 10, w takiej sytuacji zapisy trwają do momentu zgłoszenia 10 prac.
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się do tygodnia od zakończenia możliwości zgłoszenia się.
  • Osoby zgłaszające swoje skrypty wyrażają zgodę na wykorzystanie ich jako przykład w poradniku, który może niedługo powstanie.

Kryteria oceny

Ocenie będzie podlegać funkcjonalność, złożoność i awaryjność skryptu, a także stosowanie się do wskazówek zawartych na stronie kotlina, które można znaleźć Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Oceniać będę ja (@JanekJaran)jak i @Reedzev_.

Nagrody

Zwycięzca konkursu otrzyma 25 wPLN na usługi hostingu od Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! oraz kody do gier Skyhill i Pixel Heroes . Nagrodę za sponsorowali: @Reedzev_ - 25 wPLN, @DeltaT - kody do gier. Dziękuję. Jeśli chce ktoś coś dorzucić od siebie, to może do mnie napisać. Zastrzegam sobie prawo do przekazania kodu do jednej z gier innemu uczestnikowi jako formę wyróżnienia.

Pod Tym tematem należy zgłaszać tylko i wyłącznie prace konkursowe, czyli linki do wątków z opisami skryptów w dziale Craftlina, inne komentarze będą uznawane za spam.

Edytowane przez JanekJaran
Poprawka jednego błędu ortograficznego, moderacji też się zdarza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.