Skocz do zawartości
  • 0

Ukrywanie graczy na tablist.

bvcz
 Udostępnij

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
on rightclick with emerald:	if name of player's tool is "&5Ukryj/Pokaz Graczy":		if {hide} is not set:			set {hide} to true			loop all players:				hide loop-player for player			send "&a&lSchowano wszystkich graczy!"		else:			loop all players:				show loop-player for player			send "&a&lPokazano wszystkich graczy!"			delete {hide}command /emerald:	permission: skript.emerald	permission message: &CBrak uprawnien!	trigger:		give player 1 emerald named "&5Ukryj/Pokaz Graczy"

Testowane.Licze że pomogłem :)

• 0
on rightclick with emerald:	if name of player's tool is "&5Ukryj/Pokaz Graczy":		if {hide} is not set:			set {hide} to true			loop all players:				hide loop-player for player			send "&a&lSchowano wszystkich graczy!"		else:			loop all players:				show loop-player for player			send "&a&lPokazano wszystkich graczy!"			delete {hide}command /emerald:	permission: skript.emerald	permission message: &CBrak uprawnien!	trigger:		give player 1 emerald named "&5Ukryj/Pokaz Graczy"

Testowane.Licze że pomogłem :)

febbe, czytaj ze zrozumieniem. Na tablist, lecz like dam, ponieważ tego te potrzebuje ;p.

@Edit

@up szybszy :(

Edytowane przez Barunyt

• 0

@up Chyba nie, wystarczy dać

command /ukryj:    permission: skript.ukryj    trigger:        loop-all players:            set player's tablist name to ""        send "&7Zostales zamaskowany (NINJA!)"command /pokaz: permission: skript.ukryj    trigger:        loop-all players:            set player's tablist name to "%player%"        send "&7Zostales pokazany"

Nie testowałem ale powinno działać

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...