Skocz do zawartości
PoweredDragon

Wniosek o utworzenie klubu: Dragonici

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Niniejszym wnioskuję o utworzenie zamkniętego klubu Dragonici.

Tematyka: Bliżej nieokreślona. Przewidziano tematy takie jak gry, seriale, filmy, książki, ale też nauka, polityka, religia, języki i wiele innych

Cel: Wprowadzenie łatwo dostępnego klubu dyskusyjnego, aczkolwiek z wstępną selekcją członków i podlegającego dodatkowym zasadom nieprzewidzianym przez regulamin forum. Ogólnie chodzi o luźne dyskusje na różne tematy, ale jednak przy zachowaniu odpowiedniego poziomu dyskusji opartej o rzetelne argumenty. Każdy będzie mógł zacząć dyskusję na pewien temat, a co za tym idzie - tematyka będzie naprawdę mnoga i nie sposób jej przewidzieć. Każdy będzie mógł zobaczyć na jakie tematy dyskutujemy i jak stwierdzi, że podoba mu się to, to spróbuje dołączyć do klubu. Wolna wola ftw.

Uzasadnienie: Po pierwsze, wydaje mi się, że taki klub dyskusyjny się przyda. Po drugie nie będzie on odcięty. Jako że celem klubu będzie stworzenie czegoś na zasadzie wspólnego bloga dyskusyjnego na różne tematy, prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie. Po trzecie, będzie nieco bardziej zrestrykcjonowany niż działy służące obecnie do dyskusji. Prowadzona będzie selekcja klubowiczów oraz regulamin dyskusji przygotowany na każdą ewentualność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściciel

Napraw formatowanie na jasnym stylu i popraw tematykę oraz cel :nokappa: Funkcję dyskusji na różne tematy spełnia tak naprawdę offtopic - czym różniłby się ten klub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×