Skocz do zawartości

jahumen

Rekomendowane odpowiedzi

857161784.png

Czym jest DP:

DP to społeczność założona przez programistów dla programistów. Zrzeszamy profesjonalistów i nowicjuszy z całego świata. Znajdziesz tu osoby, które odpowiedzą na Twoje pytanie lub pomogą Ci z problemem, czy też potencjalnych wykonawców Twojego zlecenia. Możesz tu także porozmawiać na luźne tematy.

Jest to prawdopodobnie największy serwer discord o takiej tematyce w Polsce i jeden z większych ogółem. Współpracujemy z różnymi twórcami (np. YouTuberami), czy też właścicielami for. Można tu znaleźć także strefę międzynarodową, gdzie można porozmawiać z programistami z innych krajów.

 

Wizja:

Naszym głównym celem jest stworzenie społeczności innej niż te znane z forów internetowych. Zazwyczaj takie osoby nawet nie kojarzą swoich pseudonimów, wchodzą tylko po to, aby zadać pytanie i zapomnieć o forum.

W przypadku DP powinno być (i mamy nadzieję, że jest) inaczej – osoby swobodnie dyskutują ze sobą na żywo, przez co mogą się poznać i wymienić doświadczeniem. W przeciwieństwie do forów internetowych kanał #offtopic jest u nas jednym z najczęściej używanych, poruszane są tam różne tematy. Dodatkowo pisząc ze sobą na żywo można otrzymać odpowiedź znacznie szybciej niż w przypadku czekania na post, a w razie braku dostatecznej ilości informacji, można od razu dopytać o szczegóły.

Stawiamy na wysoką kulturę i jakość rozmów, więc (ku rozpaczy wielu) wulgaryzmy są tutaj całkowicie zabronione.

W przyszłości chcemy rozwinąć DP także poza discordem, aby docierać do jak największej liczby programistów i osób, które chcą nimi zostać.

 

Kogo poszukujemy:

Poszukujemy praktycznie wszystkich, których kultura osobista stoi na wysokim poziomie i chcieliby pomóc w rozwoju DP. W szczególności będą to:

  • Osoby kreatywne, pełne pomysłów oraz umiejące pisać oficjalne teksty jak i wiadomości. Ich zadaniem jest przedstawianie reszcie zespołu pomysłów, które mogłyby pozwolić na powiększenie lub „ulepszenie” społeczności. Dodatkowo w ramach wdrażania tych myśli w życie, mile widziane będzie wysyłanie propozycji współpracy do twórców, właścicieli for itp.
  • Graficy, których zadaniem będzie tworzyć różne grafiki, czy też projektować ogólny wygląd naszych projektów.
  • Programiści WEB i JAVA, do rozwijania projektów DP.

Jeśli nie odnalazłeś się na tej liście, ale uważasz, że Twoja osoba z pewnością nas zainteresuje, również zapraszamy.

Wiek nie ma dla nas większego znaczenia, liczą się umiejętności, kultura osobista i sposób wypowiedzi (brak błędów ortograficznych, stawianie przecinków, brak spamu - jedno słowo – jedna wiadomość).

 

Co oferujemy:

Oferujemy świetny zarząd i zespół składający się z profesjonalistów, którzy wiedzą, co robią, jest to więc możliwość poznania nowych ludzi.  Ponadto współpraca z nami jest szansą na zdobycie dodatkowego, poszukiwanego przez pracodawców doświadczenia.

Nie oferujemy pieniędzy, ponieważ nie działamy dla zysku, wszelkie ewentualne wsparcie finansowe od społeczności przeznaczane jest na opłacanie maszyn i dalszy rozwój DP.

 

Kontakt:

Formularz rekrutacyjny: https://doprogramowania.pl/aplikuj

Strona internetowa: https://doprogramowania.pl

Serwer discord: https://doprogramowania.pl/discord (https://discord.gg/Fprsyxz)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nieaktywny zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...