Skocz do zawartości
  • 0

ScoreboardStats - problem


Random2178
 Udostępnij

Pytanie

Witam

Mam problem z pluginem ScoreboardStats na 1.12. Posiadam najnowszą wersję pluginu, wszystko też działa dobrze, lecz gdy w scoreboardzie pojawia się topka buguje się. Mam ustawione, że w TOP pojawia się tylko 5 pierwszych osób. Jednak jest tak, że czasami pojawiają się tylko dwie (druga i trzecia). Do tego plugin spami errorami w konsoli. Wie ktoś, jak temu zaradzić?

[12:18:59 WARN]: [ScoreboardStats] Task #233672 for ScoreboardStats v0.10.6 generated an exception
java.util.ConcurrentModificationException: null
at java.util.HashMap$HashIterator.nextNode(HashMap.java:1429) ~[?:1.8.0_91]
at java.util.HashMap$EntryIterator.next(HashMap.java:1463) ~[?:1.8.0_91]
at java.util.HashMap$EntryIterator.next(HashMap.java:1461) ~[?:1.8.0_91]
at com.github.games647.scoreboardstats.scoreboard.protocol.PacketSbManager.createTopListScoreboard(PacketSbManager.java:138) ~[?:?]
at com.github.games647.scoreboardstats.scoreboard.DelayedShowTask.run(DelayedShowTask.java:33) ~[?:?]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_12_R1.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) ~[mc.jar:git-Spigot-596221b-9a1fc1e]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_12_R1.scheduler.CraftScheduler.mainThreadHeartbeat(CraftScheduler.java:353) [mc.jar:git-Spigot-596221b-9a1fc1e]
at net.minecraft.server.v1_12_R1.MinecraftServer.D(MinecraftServer.java:738) [mc.jar:git-Spigot-596221b-9a1fc1e]
at net.minecraft.server.v1_12_R1.DedicatedServer.D(DedicatedServer.java:405) [mc.jar:git-Spigot-596221b-9a1fc1e]
at net.minecraft.server.v1_12_R1.MinecraftServer.C(MinecraftServer.java:678) [mc.jar:git-Spigot-596221b-9a1fc1e]
at net.minecraft.server.v1_12_R1.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:576) [mc.jar:git-Spigot-596221b-9a1fc1e]
at java.lang.Thread.run(Thread.java:745) [?:1.8.0_91]

Edytowane przez Ozelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Podaj może swój config. Sądzę, że będzie łatwiej w nim znaleźć błąd niż w tych logach.

 

 

1 godzinę temu, Allows napisał:

Zmien plugin na FeatherBoard Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Z tego co widać na stronie plugin jest płatny a ściąganie go z innych stron za darmo może wiązać się z ryzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Planowałem zmienić na FeatherBoard lecz w ScoreboardStats mam topkę serwera oraz statystyki, których niechciałbym stracić. W configu jest wszystko dobrze, od pewnego czasu tak zaczęło się bugować.

 

@edit Do tego, FeatherBoard nie chciało działać na 1.12

Edytowane przez Ozelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...