Skocz do zawartości

Do programowania - promowanie, community manager, youtuber


jahumen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DO PROGRAMOWANIA POSZUKUJE LUDZI!

Czym jest do programowania?

Do programowania to serwer discord zrzeszający programistów i osoby uczące się programować z całej Polski. Znajdziesz tu specjalistów, którzy mogą pomóc Ci z problemem, z którym nie możesz się uporać, jak i potencjalnych wykonawców Twojego zlecenia.  Poza tym, możesz tu też porozmawiać na luźne tematy.

Główne założenia:

Nasza społeczność została stworzona przez programistów dla programistów. W szczególności szukamy osób chętnie pomagających i dzielących się swoją wiedzą z innymi, jak i nowicjuszy stawiających swoje pierwsze kroki w świecie kodowania. Nasza "święta" reguła brzmi: każdy jest równy i każdy ma prawo do zadawania pytań, popełniania błędów i do wyboru swojego języka programowania i środowiska programistycznego. Przykładamy dużą wagę do porządku na serwerze i pilnujemy przestrzegania regulaminu, lecz pozwalamy na mniejsze, sporadyczne przewinienia. Nie działamy dla zysku.

Do programowania w liczbach:

W momencie pisania tego tematu, liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi 200 osób. Rekordowa liczba osób jednocześnie zalogowanych (29.08.2017) to 79 użytkowników. Tak świeża data (2 dni temu) i fakt, że co kilka dni wcześniejszy rekord jest zastąpiony przez nowy, świadczy o tym, że społeczność ciągle się rozwija, nie stoimy w miejscu. W tej chwili liczba zalogowanych użytkowników wynosi 64, natomiast zazwyczaj utrzymuje się ona powyżej 50. W sierpniu dołączyło do nas 115 osób, natomiast serwer istnieje od czerwca.

Kogo poszukujemy?

Aktualnie poszukujemy osób, które zajęłyby się promowaniem naszego serwera w wielu dziedzinach:

Community manager reprezentowałby serwer na wszelkiego rodzaju forach i stronach, odpowiadałby za komunikację na forach/stronach w imieniu administracji oraz za zbieranie opinii od społeczności i przekazywanie ich administracji.

Szukamy tez osób do promowania serwera, których zadaniem byłaby reklama serwera na forach, pod filmami na YouTube i na stronach związanych z programowaniem, wyszukiwanie YouTuberów lub stron powiązanych z programowaniem i wysyłanie propozycji współpracy.

Z kolei YouTuber podjąłby się współpracy z serwerem, umieszczając link do serwera discord w opisie swoich filmów, jako miejsce, w którym można szybko znaleźć pomoc. Wymagania to co najmniej ~300-500 wyświetleń pod filmami, kanał o tematyce powiązanej z programowaniem i aktywność na kanale.

Oferujemy (dla osób zajmujących się promowaniem i community managerów): bycie członkiem dojrzałej, zgranej ekipy zarządzającej do programowania, narzędzia ułatwiające pracę, wiele wartościowych doświadczeń (przy okazji pełnienia swojej funkcji), zawsze chętną do pomocy, zaangażowaną społeczność.

Oferujemy (dla YouTuberów): wzajemną reklamę Twojego kanału, wsparcie dla Twoich widzów – gdy nagrywasz film na temat programowania, możesz wspomnieć pod koniec, że w razie problemów mogą spytać na do programowania. Prawdopodobnie nasza społeczność im pomoże. Dzięki temu widzowie nie szukają odpowiedzi na innych kanałach - zostają u Ciebie, a jakość Twojego kanału z wsparciem „na żywo” znacznie wzrasta.

Nie oferujemy pieniędzy, ponieważ do programowania nie ma na celu przynosić żadnych zysków (wszystkie ewentualne zarobki będziemy inwestować w rozwój).

Zaproszenie na serwer: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Formularz zgłoszeniowy (rekrutacja): Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nieaktywny zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...