Skocz do zawartości
  • 0

co zamiast stop

Sabat
 Udostępnij

Pytanie

on click:        id of block is 1:                if player has permission "gornik.drewno":                        if player's tool is wooden pickaxe:                                stop                        else:                                cancel event                                stop                else:                        cancel event

if player's tool is wooden pickaxe:

stop

to stop robi mi bajzel, ponieważ anulowywuje danej grupie rozwalenie stona. co wstawić zamiast stop? bo coś musi być, a fajnie by było gdyby na czacie komunikatów nie wywalało.

Edytowane przez Sabat

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

no bo jest jakiś fail, bo ten skrypt blokuje grupie rozwalanie stona. tylko nie wiem dlaczego

a zamiast 

on click:        id of block is 1:

jak to nazwać żeby wyszło on destroy stone: czy coś takiego

// Code ~ Parrot
Edytowane przez Parrot

• 0

Ech ... Ja to nie używam else i działa jeszcze lepiej :p Także daje ci to kodzik bez else:

on break:    block is stone:        if player has permission "gornik.drewno":            if player's tool is wooden pickaxe:                stop            cancel event            stop        cancel event               Stop
@edit Nie widziałem @up :)

• 0

a jak to zrobić by ktoś z innym permissions albo inna grupa mogła rozwalać to ręką?

napisałem coś takiego, nie wywala błędów ale też nie działa:

id of event-block is 17:                if player has permission "drwal.kamien":                        if player's tool is stone axe:                                stop                        else:                                cancel event                if player has permission "bob.budowniczy":                        stop                else:                        cancel event

dobra do zamknięcia, sam to zrobiłem

Zamek ~sebafudi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...