Skocz do zawartości
  • 0

VPS - Instrukcja

Nieaktywny
 Udostępnij

Pytanie

Ktoś da mi instrukcję jak zrobić na VPS sieć (bungeecord) i serwer lobby (w sensie serwer minecraft)

(Nigdy nie korzystałem z VPS tylko z hostingu ^_^, więc dokładny opis i jasny xD)

I jak podłączyć domenę pod lobby(tu najwyżej subdomene) i bungeecord(domene).

Edytowane przez Nieaktywny

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Umiesz w ogóle posługiwać się terminalowo systemamu linux? Jeżeli nie, to lepiej po prostu się za to nie zabieraj bez kogoś do pomocy, bo bardzo łatwo jest coś nieumyślnie zepsuć.

Powiedz jaki masz system operacyjny, to postaram się coś dopomóc po najmniejszej linii oporu :)

• 0
16 godzin temu, bopke napisał:

Umiesz w ogóle posługiwać się terminalowo systemamu linux? Jeżeli nie, to lepiej po prostu się za to nie zabieraj bez kogoś do pomocy, bo bardzo łatwo jest coś nieumyślnie zepsuć.

Powiedz jaki masz system operacyjny, to postaram się coś dopomóc po najmniejszej linii oporu :)

Jeszcze nie mam xd dlatego pytam o instrukcję jak to zrobić. Ja zawsze ryzykuje i wychodzi sukces. (Pomijając kilka włamów i poprawek) O robieniu www też nie miałem pojęcia żadnego, ale zrobiłem sklep forum podłączyłem MySQL itp.

Edytowane przez Nieaktywny

• 0

Zawartość tego wątku powinna Ci wystarczyć. Jedyna różnica taka, że musisz zmienić port serwera na spigocie/bukkicie/sponge na niedomyślny, żeby to lobby bungeecord mogło na nim chodzić ( jeżeli to na nim mają się pojawiać wchodzący gracze ). Nie ma sensu żebym się produkował i pisał w zasadzie to samo :P

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...