Skocz do zawartości
  • 0

Antycheat

Sewer
 Udostępnij

Pytanie

Czesc wszystkim, chcialem was bardzo poprosic o wypowiedzenie sie na temat antycheata, oraz pomoc w wybraniu tego najlepszego,

ogolnie na oku mam 2 antycheaty PhoenixAntiCheat i nocheatplus problem w tym, ze nigdy nie mialem stycznosci z tym pierwszym, ale duzo osob go poleca

niestety ponoc ma bardzo slaba optymalizacje, lecz mozna wylaczyc opcje tracera i bedzie dobrze, natomiast nocheatplus czesto cos przepuszczal, ale blokowal podstawowe cheaty. Mimo wszystko zalezy

mi najbardziej na opiniach osob, ktore znaja sie na tym najbardziej w tym moga polecic mi jeszcze jakis inny plugin.

Kolejna sprawa, czy daloby sie napisac plugin, ktory nie pozwoli wejsc graczowi z cheatami, wydaje mi sie, ze jest to mozliwe poniewaz istnieje plugin ktory blokuje wejscie graczom z worlddownloaderem

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
28 minut temu, Wizzard napisał:

Przy moim aktualnym projekcie używam: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Dodatkowo korzystam jeszcze z własnego hook'a, który wysyła powiadomienia do administracji na całej instancji BungeeCord'a. Szczerze polecam ;)

zeby napisac takiego hooka to trzeba miec api pluginu i bungeecorda?

• 0
3 minuty temu, Sewer napisał:

zeby napisac takiego hooka to trzeba miec api pluginu i bungeecorda?

Sam plugin dziala tylko na Bukkit'a. Wiec musze w jakis sposob do pozostalych instancji serwerowych przesylac dane. Robie to za posrednictwm pub-sub'a z biblioteki Jedis (cale polaczenie leci za posrednictwem Redis'a, ktorego uzywam jako cache). Wiec de-facto ominalem sobie BungeeCord'a.

• 0
1 minutę temu, Wizzard napisał:

Sam plugin dziala tylko na Bukkit'a. Wiec musze w jakis sposob do pozostalych instancji serwerowych przesylac dane. Robie to za posrednictwm pub-sub'a z biblioteki Jedis (cale polaczenie leci za posrednictwem Redis'a, ktorego uzywam jako cache). Wiec de-facto ominalem sobie BungeeCord'a.

istnieje jakis prostszy sposob? xd

• 0
1 minutę temu, Sewer napisał:

istnieje jakis prostszy sposob? xd

Mozna za posrednictwem tego: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! wysylac dane takie jak nick cheatera i nazwe serwera do BungeeCord'a, na nim to przechwytywac, zapetlac wszystkich graczy, sprawdzac czy maja odpowiednie uprawnienia i wysylac odpowiedni komunikat, jednak to sie wiaze ze zabawa z uprawnieniami na proxy, co nie jest zbytnio zalecane. Ja sobie wszystko synchronizuje przez Redis'a i uprawnienia nadaje na danej instancji, a nie na cale proxy.

• 0
Dnia 23.04.2017 o 11:06, TheMolkaPL napisał:

^^ I jest to wtedy tylko na jedną instancję Bungee. Jeżeli masz ich kilka to się to nie uda. Poza tym potrzebujesz napisać jeszcze swój plugin do tego.

wszystko co trzeba to ogarne jave znam tak 2/10, ale zawsze moge uzyc gotowyc kodow lub poprosic kogos o pomoc. Liczy sie, ze umiem skompilowac i wyeksportowac to czego mi potrzeba.

Dzieki za pomoc wam wszystkim

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...