Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na Trofea


slaviaksxs

Pytanie

Witam!

Potrzebuje skryptu który będzie wykonywał coś takiego: 

Mam skrypt na klasy tzn. komenda /zawody otwiera GUI w którym wybieramy zawody, dostajemy itemy. Jedną z klas jest Bandyta. Jako iż są to zawody to muszą zarabiać. Bandyta zarabia sprzedająć trofea. I stąd rodzi się moje prośba: potrzebują skryptu bądź linijki kodu która będzie dawała graczowi który wybrał zawód Bandyta trofeum za zabite zwierzęta, moby, graczy. Zaznaczam, że chce aby tylko bandyta po zabiciu innego zwierzęcia, moba, gracza otrzymywał trofeum. Tylko gracze którzy mają wybrany zawód bandyta. Nikt inny. Liczę na pomoc. Możecie też podesłać przykłady, a ja będe się na nich wzorował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To musisz po prostu w evencie on death sprawdzać czy dany attacker (gracz) ma tą klasę bandyta. Jeżeli ma to mu dodaje do ekwipunku głowę tego zwierzaka (jeżeli takowa jest, jeżeli nie to dajesz inny item albo to w zmienne se zachowujesz, to zależy od twojego gustu).

Później od twojej zależności wybierasz sobie jaką metodą ma sprzedawać te trofea: czy to będzie komenda, czy trzeba iść do jakiegoś npc i na niego kliknąć by sprzedać, a może wolisz wystawić te trofea na jakiś targ - twój wybór ;)

Jeżeli będziesz miał z tym jakieś kłopoty to pisz i odnotuj @knugi - pomogę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...