Skocz do zawartości

[Network] Łatwa zmiana serwera w oknie


TheMolkaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jedyną możliwością zmiany serwera jest powrót do lobby poprzez /lobby lub /hub oraz tam wybranie serwera. Myślę, że wygodniejszym rozwiązaniem byłoby zrobienie menu/okna identycznego z lobby pod komendą /serwery lub /serwer na każdym serwerze sieci. Dzięki temu można by zmieniać serwery bez potrzeby powrotu do lobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, xVendrome napisał:

Można użyć komendy /server <nazwa serwera>, przy czym sprawdzenie listy nazw to samo /server

Dlatego propozycję uważam za zbędną, aczkolwiek /server mogłoby otwierać kompas ;) albo /lobby

Już nie można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wpadł mi pomysł wyświetlania w przedmiotach obecny stan graczy - to znaczy ile jest online. Czasem chce sobie zagrać BedWars, ale muszę wejść na serwer i zobaczyć czy się opłaca (bo prawdopodobnie jest pusty). Dzięki temu można by też zwiększyć ilość graczy właśnie na BedWars. Gracze wchodząc wcześniej na serwer zauważyli, że jest on pusty, więc na niego już nie próbują wchodzić. Taka liczba stanu graczy byłaby na pewno pomocna.

 

Robotnicze Czerwone pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...