Skocz do zawartości

Hej, hej :)

HeezQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, iż jest to mój pierwszy blog, to najpierw się przedstawię :)
Mam na imię Wiktor, mieszkam w Warszawie (dokładnie nie podam xD)
Będę opowiadał - raczej pisał o np. Przepisach na różne dania (poważnie) oraz o różnych ciekawych informacjach związanych z skript.pl :)
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje pierogi i będzie fajnie :kappa:
Lubie :kappa: bo jest fajna :kappa-mikołaj: xD
Dziękuję za wysłuchanie mojego skromnego przedstawienia się, i widzimy się (raczej) w następnym blogu :kappa:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         - Pozdrawiam HeezQ :)

Dnia 30.01.2017 o 21:23, HeezQ napisał:

Lubie :kappa: bo jest fajna :kappa-mikołaj: xD                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   -

Przecież Kappa to chłopak, a nie dziewczyna :v

Mam nadzieję, że blog wypali i szybko nie stracisz chęci! Witam i życzę miłego pisania! :D

4 minuty temu, xVendrome napisał:

Przecież Kappa to chłopak, a nie dziewczyna :v

Mam nadzieję, że blog wypali i szybko nie stracisz chęci! Witam i życzę miłego pisania! :D

Dziękuję bardzo za opinię! :)
ps. wiem, że :kappa: to chłopak, po prostu to jest fajne :) xD

• 1 miesiąc temu...
  • HeezQ podpiął/eła, zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...