7 postów w tym temacie

Witam

Nie będę przeciągał, tylko mówię, że szukam sponsora. Polegać to będzie na takim czymś:

Ja - robie cały serwer (paczka gotowa, wystarczy tylko spawn ogarnąć, jakieś 2-3h w 2) wszystko aktualizuje, poprawiam itp. (Serwer najlepiej żeby stał na lvl.pro, jeśli serwer się mocno rozwinie, ogarnę domenę)

Sponsor - inwestuje w serwer.

Chodzi mi tu o serwer RPG + Survival, nie widziałem jeszcze nigdy takiego w Polsce przynajmniej. Coś jak EasyHc tylko z tymi itemkami różnymi. 

Jeśli chodzi o zarabianie się na serwer, to pierwsze zarobki idą w serwer, czyli zbieramy kasę na przedpłatę 6 mies. i jak uzbieramy to resztą się dzielimy  60% dla mnie i 40% dla sponsora. (Oczywiście jeśli zarobki będą realne.)

To tyle z mojej strony. Chętnych zapraszam do komentowania pod postem, potem się skontaktuję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie kwoty miesięcznie Cię interesują?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Easyhc z różnymi itemkami? Nie widziałeś nigdzie w Polsce takiego? Jest bardzo dużo takich serwerów... Nawet ja takowy posiadam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

14 godzin temu, gnomsy napisał:

Easyhc z różnymi itemkami? Nie widziałeś nigdzie w Polsce takiego? Jest bardzo dużo takich serwerów... Nawet ja takowy posiadam :D

Chodzi mi tu o MegaEnchant, tylko z survivalem. Nie sądzę, że masz tak bardzo rozbudowany serwer jak tamten pod względem RPG :P\

Bo nie chodziło mi tu o taki prot 20 czy coś, tylko przykładowo:

Miecz Achillesa

+30 DMG

+10 Serc

+1% szansy na natychmiastowe zabicie

14 godzin temu, xVendrome napisał:

Jakie kwoty miesięcznie Cię interesują?

35 zł wystarczy na 3 GB Ramu. Jeżeli Sponsor będzie chciał zainwestować w reklamę, to już cena reklamy do ustalenia :)

//Łączę ~ :derpy: 

Edytowane przez jasiubor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"  60% dla mnie i 40% dla sponsora " czyli niech sponsor włoży kasę a może mi się uda zrobic to za free a on jeszcze niech mniej zarabia mimo że dzięki niemu chodzi serwer -.- czegoś tu nie rozumiem, czyli sponsor może nawet nie wyjść na 0 bo ty musisz mieć kase na conajmniej 6msc? smutne 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, MrPatryk07 napisał:

"  60% dla mnie i 40% dla sponsora " czyli niech sponsor włoży kasę a może mi się uda zrobic to za free a on jeszcze niech mniej zarabia mimo że dzięki niemu chodzi serwer -.- czegoś tu nie rozumiem, czyli sponsor może nawet nie wyjść na 0 bo ty musisz mieć kase na conajmniej 6msc? smutne 

On tylko kasę daję, czyli jakieś 120 na początek :) To nie fortuna, a ja robię wszystko z sewerem, tzn. muszę ogarnąć sklep internetowy, zainstalować na VPSie mc oraz cały serwer aktualizować do nowszych wersji, czyli co jakiś czas cały reinstall pluginów :> 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

XD 30zł ahahahaha to duży serwer to nie będzie ;D!

Ja mam serwer i płace za niego 400zł 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.