Skocz do zawartości
  • 0

[Pomysł] Serwer Rpg


Aseus

Pytanie

Witam chciałbym wam przedstawić moją wizje serwera rpg [opartą na aion] na początku wybieramy klasę mag woj lub zwiadowca i jesteśmy w początkowej wiosce będzie npc który nam przedstawi całą sutuacje da qesty itp oczywiscie będą inne npc i qesty np kowal farmer itp będzie jeszcze tak jakby teloportty npc które tepają do expowisk np od 10 lvl itp z tymi expowiskami będą też qesty od 15 lvl będzie coś takiego idziesz do królestwa jest kapłan z woja wybierasz albo gladiatora albo templariusza z maga albo zaklinacza albo czarodzieja z zwiadowcy zabójce i łowce zapomniałbym każda klasa ma skille i jej ulepszenie też będą zbroje od lvl miecze itp rożdzki sztylety i txt oczywiście od 65 lvl albo mniejszego pomyśle będą instancje na 5 osób czyli potrzeba 5 osób i jest jeden potężny boss i party będzie specjalne mapy pojedynki legiony i wiele wiele więcej powiedzcie czy taki serwer byłby fajny                                                                                                                         czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Głównym problemem serwerów RPG jest to, że wymagają sporo roboty - a w praktyce każde zadanie i tak ogranicza się do przejścia z punktu A do punktu B i przyniesienia przedmiotu Y, czyli zero dynamiki i sensu. Jeżeli każde zadanie wpływałoby bezpośrednio na rozgrywkę, i tak jak np. w serii The Elder Scrolls V, poprzez wykonywanie questów poznawalibyśmy historię, to wtedy byłoby to coś ciekawego.

A tak na marginesie jeszcze, to jak już musiałby się zabrać za to ktoś, z głową na karku... Nie okazujesz żadnego szacunku dla czytelnika, jeżeli piszesz swoje tematy tak niedbale i niechlujnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...