Skocz do zawartości

[Szukam] Sponsora na serwer minecraft 1.7.x-1.8.x

Europegaz11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam sponsora który da rade opłacić Serwer PVP. Jest to siec serwerów połączonych przez bungeecord, w jego skład wchodzą trzy tryby:

- KIT PVP
- 1VS1
- FOSA

**Wymagania**

- dobra ochrone DDoS
- serwer minecraft oraz TS3
- dobry kontakt
- uczciowsc oraz punktualnosc
- mozliwosc kupna domeny (moze byc w pozniejszym czasie)
- uczciwosc i punktualnosc
- zaangazowanie
- nie wycofanie sie po tygodniu
- zaufanie

**Oferuje**

- ukonczona w 90% mape
- ItemShop serwera
- ukonczone w 85-90% pluginy
- doswiadczona ekipe 14+
- kilka autorskich pluginow
- szybka pomoc w razie problemów 
- dobry kontakt
- % z ItemShopu (tyle, zeby wystarczylo na utrzymanie maszyny)
- uczciwosc i punktualnosc
- zaangazowanie
- nie wycofanie sie po tygodniu
- zaufanie

Jezeli jestes zainteresowany/a wsarciem finansowym tego serwera, to napisz do mnie na skype europegaz1111 lub pw

Edytowane przez Europegaz11

**Oferuje**

- ukonczona w 90% mape [po co mi mapa? mogę zbudować własną]
- ItemShop serwera [mogę sam napisać lepszy -.- ]
- ukonczone w 85-90% pluginy [pluginy? po co mi niedokończone pluginy]
- doswiadczona ekipe 14+ [+14 :( ]

- kilka autorskich pluginow [każdy plugin jest autorski]
- szybka pomoc w razie problemów [jakich problemów? ]
- dobry kontakt [ :) ]
- % z ItemShopu (tyle, zeby wystarczylo na utrzymanie maszyny) [czyli płacisz za maszyne no ok]
- uczciwosc i punktualnosc [ xDDD śmiechłem ]
- zaangazowanie [no ja myśle]
- nie wycofanie sie po tygodniu [maszyna jest min. na miesiąc więc po miesiącu dopiero wycofanie tak?]
- zaufanie [ ... ]

Hmm z tego co napisałeś wynika, iż będziesz w stanie zapewnić sponsorowi spokój ducha a nie portfela. Ktoś wyda ci na serwer a ty co dasz w zamian? "pluginy"? "uczciwosc i punktualnosc","zaufanie"? Takimi tekstami możesz żebrać gdzieś indziej. Teraz liczy się $$ także ten.. To moja opinia na temat tej "oferty" z twojej strony

10 minut temu, MrPatryk07 napisał:

**Oferuje**

- ukonczona w 90% mape [po co mi mapa? mogę zbudować własną]
- ItemShop serwera [mogę sam napisać lepszy -.- ]
- ukonczone w 85-90% pluginy [pluginy? po co mi niedokończone pluginy]
- doswiadczona ekipe 14+ [+14 :( ]

- kilka autorskich pluginow [każdy plugin jest autorski]
- szybka pomoc w razie problemów [jakich problemów? ]
- dobry kontakt [ :) ]
- % z ItemShopu (tyle, zeby wystarczylo na utrzymanie maszyny) [czyli płacisz za maszyne no ok]
- uczciwosc i punktualnosc [ xDDD śmiechłem ]
- zaangazowanie [no ja myśle]
- nie wycofanie sie po tygodniu [maszyna jest min. na miesiąc więc po miesiącu dopiero wycofanie tak?]
- zaufanie [ ... ]

Hmm z tego co napisałeś wynika, iż będziesz w stanie zapewnić sponsorowi spokój ducha a nie portfela. Ktoś wyda ci na serwer a ty co dasz w zamian? "pluginy"? "uczciwosc i punktualnosc","zaufanie"? Takimi tekstami możesz żebrać gdzieś indziej. Teraz liczy się $$ także ten.. To moja opinia na temat tej "oferty" z twojej strony

Widać ,że twoje komentarze w większości są nie uzasadnione i beznadziejne..... 

Bo może akurat osoba która chciałaby zasponsorować sewrer nie umiałaby zrobić mapy , itemshopu lub pluginów :) 

Zaufanie jest potrzebne :) Bo wydasz pieniądze a osoba cię oszuka , więc kolejny nie potrzebny komentarz.

Uczciwość i punktualność -  tutaj kolejny nie potrzebny komentarz, bo uczciwość jest ważna , a punktualność także :) Np. stworzenie pluginu na dany termin lub jakaś zbiórka o danej godzinie.

kilka autorskich pluginów - tutaj twoja odpowiedz rozbroiła mnie jeszcze bardziej :) Owszem każdy plugin tworzył ktoś czyli jest autorski , ale chodzi tutaj o pluginy które napisał akurat on , chyba łatwo się domyślić , lub to zrobiłeś tylko palisz głupa.

"maszyna jest min. na miesiąc więc po miesiącu dopiero wycofanie tak?" - tutaj możesz się zdziwić bo maszynę można kupić nawet na 1 dzień a więc znów nie popisałeś się.

Z tego co napisałeś wynika ,że przyczepiasz się do wszystkiego, nie masz wystarczających argumentów.

PS. Jeżeli ktoś chce zasponsorować serwer to zazwyczaj nie obczaja pluginów ,bo jeżeli by chciał mógłby sam zrobić serwer.

Jeśli masz zamiar zaraz poprawiać to co napiszę, lepiej na to nie patrz :) pozdro

Opisałem to co jest oferowane za sponsorowanie. Jedna rzecz która może obchodzić sponsora to" % z ItemShopu (tyle, zeby wystarczylo na utrzymanie maszyny)" chociaż dodano "(tyle, zeby wystarczylo na utrzymanie maszyny)" więc po ch*j za przeproszeniem ktoś miałby inwestować w serwer mc który może zwrócić kwotę w niego włożoną i wyjść na 0? Sponsor liczy na coś więcej niż włoży a tu proszę - Zapłać za serwer, jeśli wypali oddamy ci, jeśli nie-trudno. -.- Piszę swoje przemyślenia, jeśli jesteś takim hmmm dupowłazem, że musisz poprawiać kogoś przemyślenia to w realu też jeśli ktoś powie "Nie podoba mi się samochód, bo zielony to nie mój kolor" to zaraz będziesz dyskutował, że można znaleźć o innym odcieniu kolor, że to nie ma znaczenia itp? Gratuluje. Wolność słowa ograniczona przez "młodzież"?

REASUMUJĄC: Sponsor wyjdzie na 0 a ten kto założy sb taki serwer bd zgarniał resztę kasy. No cóż widać kto tu chce za free zabłysnąć na hmm rynku to za dużo powiedziane, może zaistnieć w mc. Dużo lepiej... Tak więc mam 9k na enderchest ale patrząc na to tak się zastanawiam- po co założyłem te swoje 5 serwerów i w miesiąc zarabiam tyle ile normalni ludzie w pracy, a ja tylko co jakiś czas sprawdzę kody od graczy... Może dla własnej satysfakcji, że coś robię, idę na przód ale ZA SWOJE rozpocząłem to... 30zl start a potem w miesiąc ponad 1.5k [w wakacje po 2-3k ^^].

Hahaha XDDD

wiesz typie, zrobisz itemshop na jakimś enderchescie czy co, o hajsu nie wyplacisz

Jesli ktos chce zostac sponsorem to raczej zeby tez  zarabiac chociaz troche.

"% z itemshopu (na oplacenie maszyny)" 

B E Z K O M E N T A R Z A.

niePozdrawiam.

Edytowane przez Ewald

Dnia 13.11.2016 o 20:38, _kuba300402_ napisał:

Hahaha XDDD

wiesz typie, zrobisz itemshop na jakimś enderchescie czy co, o hajsu nie wyplacisz

Jesli ktos chce zostac sponsorem to raczej zeby tez  zarabiac chociaz troche.

"% z itemshopu (na oplacenie maszyny)" 

B E Z K O M E N T A R Z A.

niePozdrawiam.

Akurat mamy juz stworzony itemshop pod profitsms,  jedynie wystarczy go zgrać  na hosting

• Norbi zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...