Skocz do zawartości

Skrypt na patrzenie haseł

TabCraft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często spotykam takie osoby - tworzą jakieś serwery za grosze, tylko po to, żeby zapraszać inne osoby wiadomościami typu "Chcesz admina na moim serwerze?", "Ej, pomożesz mi robić mój serwer? Dam opa".  Następnie sprawdzają jakiego hasła użyła ta osoba do rejestracji i próbują wejść na serwer z którego takiego gracza ściągnęli, ewentualnie inne duże serwery, gracze robią to w celu kradzieży itemów, kont z aktywnymi rangami premium. Wszystko przy użyciu oczywiście hasła, którym zarejestrujemy się na ich serwerze.

Co do samego problemu to rozwiązanie jest banalne, nawet średnio-inteligenta osoba powinna sobie z tym poradzić.

Do graczy takie ostrzeżenie, używajcie różnych haseł na serwerach - tym bardziej jeśli są to mało znane serwery na które zapraszają was takie i inne podejrzane osoby.

Edytowane przez Nieaktywny

1 minutę temu, Nieznajomy11 napisał:

Często spotykam takie osoby - tworzą jakieś serwery za grosze, tylko po to, żeby zapraszać inne osoby wiadomościami typu "Chcesz admina na moim serwerze?", "Ej, pomożesz mi robić mój serwer? Dam opa".  Następnie sprawdzają jakiego hasła użyła ta osoba do rejestracji i próbują wejść na serwer z którego takiego gracza ściągnęli, ewentualnie inne duże serwery, gracze robią to w celu kradzieży itemów, kont z aktywnymi rangami premium. Wszystko przy użyciu oczywiście  hasła które użyjemy na ich serwerze.

Co do samego problemu to rozwiązanie jest banalne, nawet średnio-inteligenta osoba powinna sobie z tym poradzić.

Do graczy takie ostrzeżenie, używajcie różnych haseł na serwerach - tym bardziej jeśli są to mało znane serwery na które zapraszają was takie i inne podejrzane osoby.

Rozumiem Ciebie i twoje przypuszczenia, nie mam czasu na jakies zapraszania i wkradania sie na konta - banalnie prosty tak wiec prosze aby jakas osoba napisla takowy SKRYPT.

1 minutę temu, TabCraft napisał:

Rozumiem Ciebie i twoje przypuszczenia, nie mam czasu na jakies zapraszania i wkradania sie na konta - banalnie prosty tak wiec prosze aby jakas osoba napisla takowy SKRYPT.

Myślę, że nikt o zdrowym rozsądku, mający dobro innych graczy oraz resztki jakości gry na uwadze, nie wytłumaczy ci jak to zrobić.

Edytowane przez Nieaktywny

8 minut temu, Nieznajomy11 napisał:

Myślę, że nikt o zdrowym rozsądku, mający dobro innych graczy oraz resztki jakości gry na uwadze, nie wytłumaczy ci jak to zrobić.

Mając na myslu zdrowy rozsądek, przypuszczenia co do WYKRADANIA hasel sa znikome, serwer nie wystartowal Ty mi piszesz o wykradniu premium

Edytowane przez TabCraft

11 minut temu, Libter napisał:

W jakim celu chcesz podglądać hasła graczy?

Kierunek jak najbardziej liberalny, otoz na serwerze posiadam 90% skryptow - co do skryptu potrzebuje szybkiego sprawdzania weryfikacji ludzi poprzez sprawdzania IP oraz hasla nie mam zamiaru zeby te hasla do kogos trafily czy tez byly wykorzystywane na innych serwerach w celach jak wyzej do "wyludzenia OPa" 

6 minut temu, TabCraft napisał:

Kierunek jak najbardziej liberalny, otoz na serwerze posiadam 90% skryptow - co do skryptu potrzebuje szybkiego sprawdzania weryfikacji ludzi poprzez sprawdzania IP oraz hasla nie mam zamiaru zeby te hasla do kogos trafily czy tez byly wykorzystywane na innych serwerach w celach jak wyzej do "wyludzenia OPa" 

Administrator nie powinien znać haseł użytkowników. Jeśli chcesz zweryfikować gracza za pomocą jego hasła musisz stworzyć hash poprzez algorytm używany w AuthMe i porównać go z hashem zapisanym przez AuthMe w bazie danych.

6 minut temu, Libter napisał:

Administrator nie powinien znać haseł użytkowników. Jeśli chcesz zweryfikować gracza za pomocą jego hasła musisz stworzyć hash poprzez algorytm używany w AuthMe i porównać go z hashem zapisanym przez AuthMe w bazie danych.

Na serwerze o to chodzi ze nir uzywam logitow, authme - jak mowilem 90procent to skrypty jedyne co uzywam essentialsy, pex oraz setrank

7 minut temu, Libter napisał:

A czy przypadkiem hasła w AuthMe nie są hashowane do jakiegoś pliku?

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...