Skocz do zawartości

Technik

XBeTeRR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, XBeTeRR napisał:

Zostanę technikiem oferuje pisanie skriptów

kys.

Pozwól że po tym zdaniu wskaże Ci podstawowy błąd początkującego - w pluginie Skript pisze się skrypty z (z ang. scripts).

[...] na całkiem nie złym poziomie [...]

To na "nie złym poziomie" czy "nie dobrym"?

By the way - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

do tego java (eclipse) pisanie pluginów/przerabianie.

Może jakieś przykładowe prace?

@Wizzard Po 1.Dla mnie to ma małe znaczenie czy skrypt czy skript :) chociaż wiem że pisze się skrypt drobny błąd. Po 2. Jestes jakis niedorozwinięty ? Którego słowa nie rozumiesz cytuje " Na całkiem nie złym poziomie" Po 3. Wszystkie prace poszły sie jeb** po tym jak mi się komputer nagle zepsuł :(

@xBG A na czym miałes skonczyc czytac to tyle ile napisałem kolejny kurcze niedorozwój .

1 minutę temu, XBeTeRR napisał:

@Wizzard Po 1.Dla mnie to ma małe znaczenie czy skrypt czy skript :) chociaż wiem że pisze się skrypt drobny błąd. Po 2. Jestes jakis niedorozwinięty ? Którego słowa nie rozumiesz cytuje " Na całkiem nie złym poziomie" Po 3. Wszystkie prace poszły sie jeb** po tym jak mi się komputer nagle zepsuł :(

@xBG A na czym miałes skonczyc czytac to tyle ile napisałem kolejny kurcze niedorozwój .

Widać że nie rozumiesz pojęcia ironii. Napisałem to tylko we formie żartobliwie - powinno być "na dobrym poziomie". Co do niedorozwoja - zastanów się czasem co do kogo mówisz (nie ukrywam, rzucam różnymi określeniami, ale zastanowie się kilka razy).

Zamiast "nie złym poziomie" to się pomyliłeś, ponieważ powinno być na "bardzo dobrym poziomie". I zapomniałeś dopisać, że umiesz załatwić bardzo fajne pluginy ale za kase dla nich co dawają plugin.

Edytowane przez Nieaktywny

• Norbi zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...