Skocz do zawartości

Automatyczny coke oven

herhor67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś próbował automatycznie wyciągać produkty z coke oven? W sumie to głównie chodzi o kreozot, bo z 2 bloków węgla zrobiło mi się chyba 10 wiader ;_; I piecyk sobie stanął...

Wczoraj na single ogarnąłem, gdzie dostawić lejki, żeby wybierać wiadra z kreozotem, gdzie wstawiać pełne i gdzie wybierać koks, ale nie zrobię sobie przecież kilku stacków wiader ;_; Co prawda prędkość to "tylko" 8 bloków na godzinę, "tylko" bo 40 wiader kreozotu :U

Właśnie przeczytałem na reddicie (o ile dobrze widzę sprzed kilkunastu minut, no chyba że miesięcy, kappa) że do wylania kreozotu można użyć fauceta z TiC, ktoś to wcześniej widział/próbował?

Jak sprawdzę to wrzucę info czy się udało.

Próbowałem na wiele sposobów wypompować kreozot z pieca za pomocą pomp i rur z Immersive, nie udało się.

Obecnie parędziesiąt wiader czeka w leju wchodzącym do pieca, a przez lej wychodzący do skrzyni lądują pełne wiadra. Spróbuję jeszcze podmienić wiadra na kanistry.

A ja potwierdzam to co pisałem. Wylałem sobie faucetem do seared tanka. Co prawda tylko 4 wiadra, ale spróbuję pociągnąć to albo przez "ten inny faucet" albo z tego małego zbiorniczka rurą do dużego tanka, który mi zmieści 500 wiader, zobaczymy co z tego wyjdzie. Potem tylko napełniarka, wylewać kreozot do wiaderek i smarować deski.

Edit: Nie seared tank tylko ten bardziej przezroczysty, seared glass czy co to jest.

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...