Skocz do zawartości

ChestPVP, Antycheat


xScooby1337

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zgłosić niepoprawne działanie "antycheatu". Dzisiaj dostałem już dwa razy bana. Pierwszy raz przez lód, nie wiem ale chyba odczytało, że biję "typa" z pięciu kratek (po lodzie postać się ślizga). Drugiego dostałem za nic :- (. Spadłem z góry budowli kaktusa i dostałem bana. Miałem 6 "koxów", cały "set" prot IV, miecz ostrość V. Mam nadzieję że zwrócicie mi moje przedmioty i poprawicie antycheat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kukubaczek zablokował(a) ten temat
  • 2 miesiące temu...

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...