Skocz do zawartości

imgiie.pl - darmowy hosting zdjęć

Nieaktywny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: imgiie.pl
Link do serwisu: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Opis: Strona do wstawiania zdjęć, screenów, plików graficznych. Maksymalny rozmiar jednego pliku to 10MB. Gwarantujemy bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL, łatwą obsługę, możliwość wrzucenia kilku plików graficznych naraz. Częste aktualizacje serwisu, nasz serwis korzysta z najnowszego zaplecza technicznego. Brak ograniczeń miejsca na pliki graficzne. Dostęp do serwisu z każdego urządzenia.

Zastosowane technologie:

VigLink

Google Analytics

Flaticon

CloudFlare CDN

Google AdSense Advertising network

Google Font API Font script

Query JavaScript framework

Nginx Web server

PHP Programming language

Varnish Cache Tools

Gwarantujemy!

? Bezpieczne przeglądanie strony dzięki certyfikatowi SSL.

? Bezpieczne hasło do konta, które po zarejestrowaniu użytkownika jest szyfrowane i przechowywane w bezpiecznej bazie danych.

? Nasza strona nie zapisuje twojego e-maila do spamerskich baz!

? Przyjemne działanie strony.

? Możliwość tworzenia własnych plików graficznych z punktu strony.

? Stronę w języku Angielskim. (Strona w języku polskim zostanie dodana za czas nieokreślony)

? Dostęp do wszystkich plików wrzuconych dzięki kontom użytkownika.

Aby wrzucić obrazek/obrazki należy się najpierw zarejestrować!

Kontakt: [email protected] (Odpowiadamy w ciągu 48h.)

//Przywracam ~Derpy

Prezentowany w temacie serwis nie stanowi żadnej sensownej alternatywy dla już istniejących, istnieje wiele darmowych i znacznie lepiej wykonanych hostingów zdjęć niewymagających rejestracji (chociażby imgur.com).

Picturish - silnik hostingu zdjęć. Kosztuje 38$ ;). Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Autor tematu zmienił tylko napis na stronie głównej. Link do dema od autora: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez kuba17ism

Dnia 2.10.2016 o 19:03, Randomishe. napisał:

http://imgie.pl/

zabrali wam domene to wy zmieniliście tylko jedną litere? śmierdzi mi plagiatem.

To nie jest plagiat.

Dnia 3.10.2016 o 07:47, Derpy Hooves napisał:

qPwAs8R.png
Oj, śmierdzi...
A strona główna już jest po polsku. No i jak wygląda link z tej strony, jak bym chciał tutaj udostępnić?

Strona nie jest w języku polskim.

Dnia 3.10.2016 o 14:47, Libter napisał:

Prezentowany w temacie serwis nie stanowi żadnej sensownej alternatywy dla już istniejących, istnieje wiele darmowych i znacznie lepiej wykonanych hostingów zdjęć niewymagających rejestracji (chociażby imgur.com).

Jak ci nie stanowi to nie używaj.

Dnia 3.10.2016 o 18:07, Daltone napisał:

Do tego text "imgiie.pl - Darmowy hosting zdjęć" dodaj dropshadow.

Nie posiadam dostępu do kodu. Ponieważ hosting z punktu prawnego nie jest mój.

Dnia 3.10.2016 o 17:45, kuba17ism napisał:

Picturish - silnik hostingu zdjęć. Kosztuje 38$ ;). Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Autor tematu zmienił tylko napis na stronie głównej. Link do dema od autora: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Nic nie zostało zmienione.

//Przywracam ~Derpy

37 minut temu, IDaily Gaming napisał:

Ta strona nie jest plagiat/podróbką.

3334870828_tam_sa_drzwi.jpg

Osoby wyżej dały dowody że to jest ewidentny plagiat, jednak dalej twierdzisz, że nim nie jest. Rób tak dalej, daleko zajedziesz.

48 minut temu, IDaily Gaming napisał:

Nie interesuje mnie to że istnieją inne serwisy [...]

Gratuluje taktyki mistrzu. Robisz serwis hostujący obrazki, nie patrząc na konkurencje.

51 minut temu, IDaily Gaming napisał:

[...] ten jest mój.

programingłizard.kom - najlepsiejsza strona internetuf, bo moja!!!11

53 minuty temu, IDaily Gaming napisał:

Te inne serwisy nie obsługują opcji tworzenia nowych obrazków oraz edytowanie wrzuconych. 

No ku*wa jego mać. Przepraszam za wulgaryzm, ale widać kolega nie jest zorientowany w Internecie. Ale od czego jestem ja - pomogę Ci. Więc tak. Wchodzisz na google.com, w taki fajny prostokącik wpisujesz Darmowy hosting obrazków. Wciskasz ENTER. Wyskakuje miliard różnych stron, które oferują to samo, co Twój zje*any serwis. Potem możesz wywalić wszystkie urządzenia przez okno - dla Ciebie już nie ma ratunku. I w sumie to tyle. Może to nie pomoże Twojej stronie, natomiast innym tak - nie będą czytać Twoich głupot w Internecie. Mam nadzieje że rozwiałem wątpliwości, czekam na okejke.

Dnia 4.10.2016 o 14:47, Wizzard napisał:

Osoby wyżej dały dowody że to jest ewidentny plagiat, jednak dalej twierdzisz, że nim nie jest. Rób tak dalej, daleko zajedziesz.

Gratuluje taktyki mistrzu. Robisz serwis hostujący obrazki, nie patrząc na konkurencje.

No ku*wa jego mać. Przepraszam za wulgaryzm, ale widać kolega nie jest zorientowany w Internecie. Ale od czego jestem ja - pomogę Ci. Więc tak. Wchodzisz na google.com, w taki fajny prostokącik wpisujesz Darmowy hosting obrazków. Wciskasz ENTER. Wyskakuje miliard różnych stron, które oferują to samo, co Twój zje*any serwis. Potem możesz wywalić wszystkie urządzenia przez okno - dla Ciebie już nie ma ratunku. I w sumie to tyle. Może to nie pomoże Twojej stronie, natomiast innym tak - nie będą czytać Twoich głupot w Internecie. Mam nadzieje że rozwiałem wątpliwości, czekam na okejke.

Chyba najlepsza odpowiedź w tym temacie. Wydałeś kase na hosting z któregi nic nie masz.

Dnia 6.10.2016 o 22:02, LogiSV napisał:

Chyba najlepsza odpowiedź w tym temacie. Wydałeś kase na hosting z któregi nic nie masz.

Hosting jest sponsorowany.

Dnia 4.10.2016 o 14:47, Wizzard napisał:

Nie jest to plagiat.

Po co mam patrzeć na konkurencję? Wolę zrobić coś własnego i autorskiego a ten hosting jest tylko początkiem. Nie wyskakuje miliard stron. Mój serwis nie jest zjebany a za obrazę strony mam prawo cię pozwać do sądu o poniżanie oraz obrażanie marki i osoby prywatnej. Nie zamierzam usuwać tego hostingu nigdy. A kto pisze głupoty ten pisze.

//Przywracam ~Derpy

18 godzin temu, IDaily Gaming napisał:

Hosting jest sponsorowany.

Nie jest to plagiat.

Po co mam patrzeć na konkurencję? Wolę zrobić coś własnego i autorskiego a ten hosting jest tylko początkiem. Nie wyskakuje miliard stron. Mój serwis nie jest zjebany a za obrazę strony mam prawo cię pozwać do sądu o poniżanie oraz obrażanie marki i osoby prywatnej. Nie zamierzam usuwać tego hostingu nigdy. A kto pisze głupoty ten pisze.

//Łączę ~Derpy

Ok, czekam na pozew.

ProTIP: moje dane osobowe ma 1/2 tego forum, czekam.

Co to w ogóle ma być?! Przecież tu nic zrobione nie jest...

Cała strona to pewnie pobrana z jakiegoś forum gdzie leakuje się czyjeś prace. A dlaczego tak uważam? Która normalna osoba wydaje 38$ na stronę i nic z nią nie robi?

Jedynie co tu zrobiłeś, to dodałeś statystyki z gugla, zmieniłeś tytuł strony i jeden napis na stronie.

I to jest Twój "projekt"? Ja bym tego nawet na localu nie odpalał bo wiocha!

Jeśli masz do siebie szacunek, to weź to wywal i napisz coś autorskiego.

Spoiler

Mogłaby któraś osoba z administracji wyrzucić to do kosza? To nawet projekt nie jest...

No i jeśli chcesz, to chętnie przeczytam ten pozew jak przyjdzie do mnie poleconym z potwierdzeniem odbioru <3

PS: Wolałbym wyskoczyć z okna niż użyć tej Twojej strony.

5 godzin temu, LosTigeros napisał:

Co to w ogóle ma być?! Przecież tu nic zrobione nie jest...

Cała strona to pewnie pobrana z jakiegoś forum gdzie leakuje się czyjeś prace. A dlaczego tak uważam? Która normalna osoba wydaje 38$ na stronę i nic z nią nie robi?

Jedynie co tu zrobiłeś, to dodałeś statystyki z gugla, zmieniłeś tytuł strony i jeden napis na stronie.

I to jest Twój "projekt"? Ja bym tego nawet na localu nie odpalał bo wiocha!

Jeśli masz do siebie szacunek, to weź to wywal i napisz coś autorskiego.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Pokaż ukrytą zawartość

No i jeśli chcesz, to chętnie przeczytam ten pozew jak przyjdzie do mnie poleconym z potwierdzeniem odbioru <3

PS: Wolałbym wyskoczyć z okna niż użyć tej Twojej strony.

To wyskocz. Nie wydałem na tą stronę ani centa. 

Żadna osoba z administracji nie ma prawa usunięcia tego tematu ponieważ nie narusza on regulaminu.

6 godzin temu, Wizzard napisał:

Ok, czekam na pozew.

ProTIP: moje dane osobowe ma 1/2 tego forum, czekam.

Co z tego?

16 godzin temu, inteNsE napisał:

albo samemu wyskoczyc

No to skacz.

//Przywracam ~Derpy

59 minut temu, Derpy Hooves napisał:

Ma prawo, jeśli projekt jest uznany za plagiat.

(Nie radzę denerwować Libtera)

Tylko za plagiat? @Libter tu pełni władzę. Może robić co mu się podoba.

(chyba)

Edytowane przez Nieaktywny

§1.1: Regulamin pełni tylko funkcję informacyjną. Serwis skript.pl jest własnością prywatną, więc właściciel zastrzega sobie prawo do cenzury, banowania, usuwania postów, tematów i kont oraz wszelkich innych działań, które uzna za stosowne.

Więc administracja ma pełne prawo do wyrzucenia tematu:

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...