Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na magiczne bronie


Mimek152

Pytanie

Szukam kogoś kto napisze mi skrypt na magiczne bronie takie jak na wvsp na minefoxie. Czyli vortex, inferno, magiczny rog, rozdzki leczenia i zniszczenia. Wiem mało napisałem ale chyba wiadomo o co chodzi.

 

 

Inferno - lewy przycisk to "dym" ktory zabiera zycie. Prawy przycisk nie wiem jak opisac ale to mniej wiecej jakies serca czy cos tez zabieraja zycie.

 

Rog- prawy przycisk daje 2 s duzej sily i 15s szybkiego biegania.

Vortex : gdy kliknie prawym przyciskiem myszy to wystrzeli go 10 kratek do przodu i do góry i możn używać tego co 60sek, gdy upadnie przez vortexa to nie straci obrażeń. Natomiast gdy kliknie lewym przyciskiem myszy to wystrzeli się fireball i można 2 razy tego użyć w ciągu 30sek. 

Różdzka Błogosławieństwa -gdy kliknie prawym przyciskiem myszy to wystrzeli się taka śnieżka i gdy upadnie to robi się takie koło serduszek na 3 sekundy i gdy się w nim jest to uzupelnia się full hp

Rozdzka spowolnienia-  gdy kliknie prawym przyciskiem myszy na gracza to spowalnia go na 10sek. Różdżka ma ta działać w zasięgu 10 kratek czyli jak gracz jest np. 11 kratek od gracza i gracz będzie chciał go spowolnić to nie spowolni go, nie doleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...