Skocz do zawartości

[1.7.10][NP][20s][RP] BELISAR: The Beginning of the Empire


Poncjusz

Rekomendowane odpowiedzi

BELISAR: The beginning of the Empire
Wersja kllienta: 1.7.10 FORGE
Adres IP:  s108.mineserv.eu:22036
Potwory: Nie
Zwierzęta: Tak
Inne światy: Nie
Whitelist: Nie
Premium: Nie
Sloty: 20+
 
 
TERRAFIRMACRAFT
 
 
Modpack: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Opis TFC: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
 
nejk0w.jpg
 
2jb05ti.png
 
Otwierasz oczy i widzisz nad sobą gwiaździste niebo. Nie pamiętasz kim jesteś i skąd się tu wziąłeś. Wdychając świeże powietrze i wsłuchując się w nocne granie świerszczy stopniowo sobie przypominasz, lecz wspomnienia są wyblakłe. Pojawiają się w Twojej głowie jak wypłowiałe fotografie. Wypadek samochodowy? Błysk noża w ciemnym zaułku? Garść tabletek nasennych? A może uderzenie karabinowej kuli albo szczęk ostrza gilotyny? Żyjesz, mimo że powinieneś być martwy. Rozglądasz się i widzisz, że nie jesteś tu sam. Podobni Tobie budzą się nago pośród falującej trawy. Siadają, wstają. Są zdezorientowani. Niektórzy krzyczą, inni padają na kolana i modlą się. 
 
Niektórzy z nich w poprzednim życiu wiele osiągnęli. Byli potężnymi władcami, sławnymi uczonymi bądź artystami, dowódcami wojsk albo wpływowymi politykami. Teraz jednak wszystko to nie ma już znaczenia. Każdy z nich będzie musiał odnaleźć swoje miejsce w tym świecie. 
 
                                                                                                       *    *    *
 
Belisar to serwer inspirowany cyklem Riverworld. Oparty został na zestawie modów wśród których dominuje TeraFirmaCraft. Mod ten kompletnie zmienia mechanikę Minecrafta, czyniąc grę niezwykle realistyczną i trudną. Całość funkcjonuje pod kontrolą pluginu Towny, co w połączeniu daje niespotykany typ rozgrywki. Dodając do tego elementy fabularne i pomysł zaczerpnięty z książek Philipa José Farmera otrzymujesz unikalny, niezwykle dopracowany serwer dla wymagających graczy. 
 
Celem jest założenie silnej, dobrze prosperującej frakcji oraz eliminacja konkurentów. Dokonujesz tego na drodze eksploracji świata, pozyskiwania jego zasobów, handlu oraz dyplomacji. Rozbudowana ekonomia, oparta na prawdziwych mechanizmach rynku, gwarantuje doskonałą rozrywkę dla osób lubiących strategiczne planowanie. Jeśli dodać do tego możliwość rozwoju linii fabularnej i wykonywanie zadań dla postaci historycznych takich jak Hitler, Henryk VIII, Abraham Lincoln, Elvis Presley i wielu innych, otrzymujesz coś, czego na polskiej scenie Minecrafta jeszcze nie bylo. Nie ma się co jednak temu dziwić, gdyż autorem jest Poncjusz, twórca Avernusa, najlepszego polskiego serwera RPG, od lat cieszącego się niesłabnącą popularnością.
 
 
ZARABIAJ Z PONCJUSZEM!
 

Od dawna wiadomo, że na serwerach Minecraft można nieźle zarobić. Zwłaszcza na takich serwerach, które są dopracowane i oferują coś nowego, czym przyciągają wiele osób. Zawsze jednak tylko właściciel zarabiał. Teraz masz  możliwość również i Ty nieco u nas zarobić.

 

Wprowadziliśmy specjalną metodę promowania serwera, polegającą na finansowym wynagradzaniu osób reklamujących serwer i sprowadzających nowych graczy. Na jednym zachęconym graczu możesz zarobić nawet 20 PLN. Nie wierzysz? Sprawdź szczegóły na naszym forum!

 
 
2rr46jt.png
 
 
2lbi74p.png
 
zj6lx1.png
 
 
 
v3gc1w.png
przykłady roślin uprawnych
 
2a77f4l.png
umiejętności które można podnosić
 
wpx0p.png
przykładowe temperatury przy wytopie metali
 
mviucz.png
kamienie szlachetne
 
30uea9i.png
przykłady stopów metali
 
2mzl8ag.png
menu kowalstwa
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...