xMonkeyMusic

Minecraft Jak być koxem PvP #1 xMonkeyMusic

9 postów w tym temacie

Siema to mój pierwszy poradnik pt. "Jak się lepiej klepać" :D zapraszam do czytania:

Naprawdę nie ma sposobu na lepsze klepanie się ale dam wam porady:

1.Lepsze strefy wchodzą gdy jesteś kratkę niżej od przeciwnika

2.Zawsze pierwszego jedz koxa (jedz na 2,5 hp) albo odknockuj przeciwnika i zjedz koxa (2 dodatkowe serca)

3.Jak Przeciwnik zje koxa skacz i bij go (Krytyki) kiedy już go zje Oreo aż mu się skończy kox(Uciekaj aż się skończy kox)

4.Pamietaj efekty koxa trwa 30 sekund (Możesz go knockować aż mu się skończy kox mniej obrażeń ci zada niż bić się gdy ma koxa)

5.Drugi to musi być reffil (żeby nie skończyły ci się szybko koxy :D

6.Gdy jesteś w nóżkach (Zjedz koxa i craftuj z 2 setów na 1 nie enchantowany i zakładaj go na siebie drugi hełem trzecie  spodnie na końcu klata)

7.Kiedy masz przeciwnika z takiej jak by klatce możesz mu dobrą strefę rzucić :D

Podobał ci się Poradnik?Możesz oglądać następne! 3m się... Narka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to ma sens ... kurde a jak ktos nie wie co to strefy?
Pierwszego koxa.... Kurna xDD kox podtrzymuje na dluzej a refil na krocej troche .,,, ale filozofia

O 15.02.2016 at 13:19, xMonkeyMusic napisał:

6.Gdy jesteś w nóżkach (Zjedz koxa i craftuj z 2 setów na 1 nie enchantowany i zakładaj go na siebie drugi hełem trzecie  spodnie na końcu klata)

Mnie jak biora na shithc to wychodze zeby sie nie napalili za bardzo (Trzeba ich trzymac na dystans ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

O 15.02.2016 at 13:19, xMonkeyMusic napisał:

3.Jak Przeciwnik zje koxa skacz i bij go (Krytyki) kiedy już go zje Oreo aż mu się skończy kox(Uciekaj aż się skończy kox)

Wychodze poprostu jak nie jestem w walce ,_,
Ja tam nie gram na takich servach bo 85% reakcji chatu to "EZ" "FRIX" "IZI" "WYCHODZIC REKD <3"
Poradnik bez uzyteczny. Nowym gracza w ogole nie pomoze.

56eadf53030a9.jpg

Edytowane przez Candy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście nawo... żeby się klepać trzeba mieć myszke za 250 zł...
Ja mam myszke za 3 dychy(mam też creativa za 90 pare zł) i jakoś klepie się tak samo, strefy wchodzą równie dobrze co na tej za 90 zeta.

A macro to shit.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co z tego? Na myszce za 3 dychy nie sklepiesz gościa z myszką za 250? Nie słyszałem żeby komuś myszka dawała bonus do aim skilla czy coś.
Jedynie mój kolega ze swoją "pr0" myszką za stówe szpanuje że mnie zjedzie a potem wracamy ze szkoły idziemy na hiplaya i wciskam mu combosa :P

Blaczekk lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.