Skocz do zawartości

Tremo

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Tremo

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

0

Reputacja

 1. Hejo mam taki kod command /trail1 [<text>]: trigger: if player has 64 prismarine shard of unbreaking 1 named "&4Test": send "&6Cześć!" to player else: send "&4Nie masz &4Test" to player No i generalnie jak wezmę same if player has 64 prismarine shard of unbreaking 1: To jest okej, ale nie znajdzie mi nazwanych tych shardów, a gdy wpisuje nazwę to także mi nie szuka, zawsze wykonuje się else. Co źle zrobiłem?
 2. Wyskakuje bład, że nie rozumie eventu on item break
 3. Hej szybko i na temat. Jest mozliwe, aby stworzyc skrypt, ktory po wykopaniu danego bloku dropi ten blok X (poziom fortuny+1) Tzn jeśli na kilofie mam fortune 1 i wykopie dowolny blok to leci on x2 Jeśli mam fortune 2 i wykopie dowolny blok to leci on x3 itd. Z góry pozdrawiam, daje naj!
 4. Hejo poszukuje skryptu, ktory pozwoli nadac efekt haste I / II po uzyciu itemku Itemek to naprzyklad Mushroom stew (zupa grzybowa) I teraz jesli posiada enchant unbreaking 1 to efekt nalozenia to haste I na 10s Jezeli posiada unbreaking 2 to haste i na 30s jesli 3 to haste II na 10s a jesli unbreaking 4 to haste ii na 30s Jeśli nie chce wam się robić do 4 efektów to tylko pokażcie jak mam to zrobić. Z góry dzięki! Daje naj!
 5. Exprected 2 tabs, but found 3 tabs (drop_bloki.sk) line 11: drop 1 obsidian of unbreaking 10 named "czarny "kamien" @KoSaTuGRA @Helios1993 Skrypt nie wywala błędów ale kopie sobie kilofem stone i nic nie leci, a zmieniłem wartosc na 100 w sensie 100 * (_x)
 6. I to jest ze wszystkiego tak? A jest mozliwosc zrobienia np. jak posiada permisjie costam.vip to drop jest lepszy?
 7. Hej przeszukalem cały internet (pewnie zaraz sie okaże, że nie cały) i nie umiem znaleźć pluginu / skryptu pod 1.12.2 na nieznisczalne narzędzia. Grałem juz na takim serwerze, gdzie po prostu spada wydajność 1 w doł i automatycznie jest maksowana, czyli kilof jest niezniszczalny. Istnieje jakiś skrypt na to?
 8. Hej kolejny prosty skrypt pod serwerek klasowy. Szukam skryptu do dropu itemow z kazdego bloku 1 itemek drop 1%, nettherrack z enchantem unbreaking 10 i nazwa "Czerwony kamien" 2 itemek drop 0.2% obsydian enchant unbreaking 10 i nazwa "czarny kamien" Ma to być drop z kazdego bloku istnieje takie cos w sensie on destroy any block? Jak nie to musialbym robic do kazdego bloku oddzielnie?
 9. Hejo przyszedłem tutaj z zapytaniem o prosty skrypt. Pod komenda / zaklinacz skrypt sprawdza, czy mamy 20 poziom (poziom na pasku expa), jezeli tak to otrzymujemy kaktusowy barwnik nazwany &6Token, zabiera nam te 20xp i wyswietla na czacie Otrzymano token za 20 lvl. Z góry dziękuję
 10. Tremo

  Skrypt na levele

  Cześć! Potrzebowałbym skryptu na level na czacie (za kopanie) byłbym bardzo wdzięczny za owy skrypt. Skrypt musi spełniać: 1. level na czacie np. [level] 2. Skrypt nie może zastąpić rangi funkcyjnej (ma to być dodatkowa ranga przez wszystkimi) 3. /lvl + aliasy /poziom /level pokazuje jaki masz level i ile brakuje Ci stone do nastepnego. 4. Abym mógł ustawić przelicznik stone do next levela (wiadomo czym wyższy level tym więcej) 5. Brak ograniczeń / 100 level 6. /lvltop 7. ew. pisanie na czacie od 2 levela Szukałem owych skryptów większość nie działa na 1.11.2, albo nie działa tak jak trzeba. Wynagrodzę lajkami.
 11. Rozumiem czyli gąbek nie może być, a nazwa? Fajnie by było, jakbyś dodał owy level To jak z tymi levelami, będzie jakiś update? //Łączę ~Myszak
 12. @Norbi Skrypcik po update już działa. Małe propozycje co do rozwinięcia (ps. najlepszy skrypt jaki widziałem) Stoniarka: Aby respił się kamień stoniarka musi być nazwana np. "&4Stoniarka" albo zamiast end stone dać gąbke Możliwość szybszego respa stone, jak posiada się permisje np. gracz 60, ranga 30 najlepsza ranga 10 EXP: Nie można by było tego EXPA zamienić na levele na czacie? tzn [LEVEL].. reszta rang (Tak, aby nie zamieniało np. rangi funkcyjnej na level tylko, żeby był przez rangą level) I zrobić jakiś przelicznik do tych leveli (także do edycji) tak jak kiedyś na mchc, wbijasz level pisze "Gracz ;nick; osiągnął poziom ;poziom;" /level lub /poziom aby sprawdzić ile się ma expa oraz ile brakujedo next poziomu. No i zamiast ilości expa, aby pisać na chacie to np. od 5 levela. (Także do edycji) Drop: Można dodawać własne rzeczy do dropu? Np. chciałbym dodać klucz, ustawić mu % i nadać nazwę, czy jest taka możliwość?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...