Skocz do zawartości

PuzanPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Nick w MC
  Robert

Ostatnie wizyty

1 352 wyświetleń profilu

Osiągnięcia PuzanPL

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. @Cytrus #Fapkaj Nie musiałeś mi tak dokładnie tego tłumaczyć. Po prostu potrzebna była mi zawartość pliku start.bat. Wszystko super działa. Tylko musi być nazwa oryginalna, czyli spigot_server.jar, ponieważ jak nazwę plik ten spigot.jar i w konsoli dam tam spigot.jar, to nie zadziała. I zawartość taka co podałeś (nawet z tamtymi nie działała oryginalna nazwa).
 2. @KingOfGri' Maw 1. Tak 2. Spigot. Masz linka w temacie do strony. 3. Windows 10
 3. @KingOfGri' Maw Tym razem jest lepiej. Nie wyłącza się konsola! xd Screen:
 4. Zawartość pliku start.bat: java -Xmx1024M -Xms1024M -jar spigot_server.jar PAUSE Dałem nawet: java -Xmx512M -Xms512M -jar spigot_server.jar PAUSE i java -Xmx1G -Xms1G -jar spigot_server.jar PAUSE I dalej tak samo.
 5. Witam. Chciałbym zrobić zwykły na serwer na localhost, ale po otworzeniu pliku start.bat wyskakuje mi taki błąd: Strasznie szybko zamyka mi się konsola i nie wiem co zrobić. Spigot pobrałem z tej strony: https://skript.pl/short/SPIGOTNA1.8/ Jave mam 8, 64 bit.
 6. PuzanPL

  "Spolszczenie" Skript.

  To są jakieś kpiny... Przynajmniej mógłbyś dać spolszczenie, a nie pokazać jak spolszczyć. Mam nadzieje, że szybko to coś wyląduje w koszu ;x
 7. Też bym prosił o usunięcie 5% warnów :v btw. Szkoda, że czas jest tylko do jutra :c //Odjęte ~Tropereks
 8. Lepiej pobierz sb plugin na to: http://www.spigotmc.org/resources/animatedmotd.1872/
 9. Moim zdaniem nie ma sensu układać tych puzzli. Ja zacząłem trochę układać, ale odświeżyłem stronę i się wszystko zresetowało. Wiadomość, która wyjdzie jest zakodowana w systemie binarnym. Tu jest przykładowa stronka do odczytania kodu: http://www.string-functions.com/binary-string.aspx
×
×
 • Dodaj nową pozycję...