Skocz do zawartości

DnSu

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O DnSu

 • Urodziny 12.09.2004 (17.701290997 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  nudzenie się ;P
 • Nick w MC
  Ziblaliseg

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

864 wyświetleń profilu

Osiągnięcia DnSu

 1. cooldown perełek tylko lekko zbugowane są i czasem nie chcą się rzucić, i jak jest cooldown i się rzuci perłe to ją zabiera i wraca po kilku sekundach i wpadłem na pomysł żeby tą ilość pereł resetowało ale musze mieć slot tych pereł najpierw
 2. Ktoś pomoże? próbowałem na kilka sposobów i nie moge on rightclick with ender pearl: set {_tool} to player's tool set {_slot} to slot of {_tool} Po reloadzie skryptu wyskakuje to [21:38:12 ERROR]: Cannot use slot expression outside of a inventory click event! (perarl_cooldown.sk, line 3: set {_slot} to slot of {_tool}') [21:38:12 INFO]: [Skript] Encountered 1 error while reloading perarl_cooldown.sk!
 3. Nie zrozumiałeś o co chodzi, chodzi mi kompletnie o co innego, nie ukrywanie graczy, a ukrywanie rzeczy rzucanych przez nich (rzucane poty, enderperły) coś jak hide projectile, reveal projectile (żaden addon tego chyba nie ma)
 4. Witam, chciałbym zrobić niewidzialne potki. Jest kilku graczy na jednej arenie, ale każdy gracz widzi swojego przeciwnika jak wiadomo i innych nie może widzieć, i tu jest problem, bo widać potki tych niewidzialnych graczy dla innych i pomyślałem, żeby to w jakiś sposób zmienić manipulając pakietami za pomocą Skelleta, tylko nie wiem jak za to się zabrać, więc zwracam się o pomoc.
 5. Mam pewien, robię antycheata na kratki. Gdy atakowany gracz porusza się do tyłu, a gracz atakujący bije go i nie ma cheatów na kratki, to dostaje bana. Chciałbym to poprawić sprawdzając, czy gracz atakowany porusza się do tyłu. Kod na sprawdzanie kratek nie jest standardowy, tak dodam, jest trochę długi, tylko upieram się z tym jednym problemem o którym napisałem.
 6. Ogarnąłem w końcu. Wiele błędów z początku było, ale udało się w końcu xD
 7. Jakoś trudno mi ogarnąć zwiększanie wartości o +1 dla gracza za pomocą Mapy ;//
 8. Uznaje twą odpowiedź za prawidłową. EventHandler jest, tylko nie dałem go do hastebina.
 9. Tego się obawiałem, że z hashmap'ą będą odpowiedzi. No to spróbuje.
 10. Witam, nie jestem dobry w programowaniu Java. Tak jak w tytule: Zwiększanie wartości int dla gracza o 1 Jak na razie udało mi się to zrobić, lecz nie dla gracza:
 11. Jaki hosting polecacie od VPS'ów? Chciałbym postawić na nim serwer minecraft'a. Chcę aby VPS nie był drogi (do 50 zł) i żeby był na nim stały ping. (Ja na przykład mam stałe 60-70 ms) Zastanawiam się na trzema hostingami, lecz nie jestem zdecydowany.
 12. Tak jak po tytule. Przestawiłem serwer z non premium na premium. Serwer sie nie chce się do końca załadować i stoi w miejscu Kiedyś to ogarnąłem ale nie wiem teraz jak.... Zatrzymało się na tym: [17:09:35 INFO]: Starting GS4 status listener [17:09:35 INFO]: Query running on 10.0.57.182:25565 [17:09:35 ERROR]: #!#! [17:09:35 ERROR]: #!#! ===!!!=== Skript variable load error ===!!!=== [17:09:35 ERROR]: #!#! Unable to load (all) variables: [17:09:35 ERROR]: #!#! The config is missing the entry for 'backup interval' in the database 'default' [17:09:35 ERROR]: #!#! The config is missing the entry for 'backup interval' in the database 'default'
 13. Pobierz program o nazwie java eclipse z eclipse.com Potem pobierz spigota 1.7 czy jaka tam inna wersje wolisz.... Polecam z strony getbukkit.org zaufana według mnie! Otwierasz eclipse, klikasz tam na górze w menu "File" potem import i potem wchodzisz w "General" i potem "Projects from folder or archive" Jeśli masz ten source code w pliku .zip to importujesz go i tyle... a potem klikasz prawym przyciskiem na projekt w eksploratorze, wybierasz Build Path potem Configure Build Path a potem "Add External jars" i wybierasz plik spigota wybranej wersji pobranej z getbukkit.org i tyle. Możesz sobie rekompilować jak znasz sie na javie A jak nie chcesz to Klikasz prawym na projekt i export, Java i wybierasz "JAR file" nazywasz plik, gdzie chcesz go umieścić itp, Sorki że takie długie ale inaczej tego nie mogłem wytłumaczyć xD
 14. Zastanawia mnie jedno przy robieniu scoreboarda. Gdy serwer jest premium serwer przez dostaje laga na min 5 sekund gdy pojawi się scoreboard. Gdy serwer jest non premium serwer zero lagów gdy pojawi sie scoreboard. Dlaczego serwer dostaje laga przez scoreboarda gdy jest ustawiony na premium? I nie piszcie żebym ustawił na non premium i tyle, bo chce aby serwer nie dostawał laga przy scoreboardzie gdy jest premium.....
 15. Tak jak tytuł wskazuje. Czy coś się stanie gdy usunę folder plugins/Skript/backups? Zajmuje mi on 3.5 GB miejsca na serwerze i się zastanawiam nad usunięciem, ponieważ sobie myślę że coś się uszkodzić po usunięciu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...