VostezikPL

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O VostezikPL

Użytkownik
Użytkownik
 • Tytuł
  Użytkownik III
 1. Witam! - Szukam youtubera na server minecraft.. Chodzi mi o nagranie reklamy Youtuber musi miec conajmniej 15subów. - Słabo z graczami na serwerze! CHĘTNY? - PW!
 2. Nie mogę tego wziąć
 3. Witam - Napisałby ktoś dla mnie skrypt na komendę /kill <player> lub /kill me ( wtedy zabije mnie ) Lecz z fajnym kolorkiem ( wiadomością na czacie ) do tego. ( ustawie sobie ) - Bo zwykle jest taki biały nudny Z góry dziękuję!
 4. Jest podany.
 5. mam Wszystkie skrypty działają
 6. Dobrze, temat do zamknięcia dowiedziałem się Przepraszam adminów.. Usuncie to XD
 7. Witam. Dopisałby ktoś do tego skryptu relodowanie po 2 sekundach? Chodzi mi o to ze gdy pisze /relinfo = zeby gracze wiedzieli ze jest reload, po 2 sekundach reloaduje server command /relinfo: trigger: send "&8»&a&l RELOAD SERVERA &8«" to all players Thx za fatygę.
 8. Witam, - Napisałby ktoś dla mnie skrypt na Magiczne bloki w GUI? Chodzi mi o to gdy wpisze /bloki wyskoczą mi w gui stoniarki, sandfarmery, i boyfarmery - abym mógł je wziąć, żeby nie musieć kraftowac.. Z GÓRY DZIĘKI...
 9. Dalej nic. 3 errory
 10. Nopee ;<
 11. Niedziała
 12. on command /bloki: cancel event wait 1 tick open chest with 1 row named "&aMagiczne Bloki" to executor wait 2 ticks format slot 0 with 1 sponge named "&aSTONIARKA" to be unstealable format slot 1 with 1 24 named "&e&lSandFarmer" to be unstealable format slot 2 with 1 120 named "&9&lBoyFarmer" to be unstealable Jest tutaj 1 błąd w pierwszej linijce. Help : '/bloki' is not a text (bloki.sk, line 1: on command /bloki:') - TO JEST ERROR
 13. Nie już nic :>> Ale nie działa mi komenda /bloki lol XD
 14. Dobra ogarnelem errory, ale powiedz zkąd skopiowaleś.. format slot 1 format slot 5 format slot 9...
 15. 4 errory Ale napisze to chyba sam xd