VostezikPL

Użytkownik
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O VostezikPL

Użytkownik
Użytkownik
 • Tytuł
  Początkujący III
 1. Zrobilem to Temat do zamknięcia
 2. Witam. Mam problem.. Mam spawna ustawionego na spawnie.. A respi graczy i mnie na wodzie? Pomoże ktoś? Z góry dzięki
 3. Witam! - Szukam youtubera na server minecraft.. Chodzi mi o nagranie reklamy Youtuber musi miec conajmniej 15subów. - Słabo z graczami na serwerze! CHĘTNY? - PW!
 4. Nie mogę tego wziąć
 5. Witam - Napisałby ktoś dla mnie skrypt na komendę /kill <player> lub /kill me ( wtedy zabije mnie ) Lecz z fajnym kolorkiem ( wiadomością na czacie ) do tego. ( ustawie sobie ) - Bo zwykle jest taki biały nudny Z góry dziękuję!
 6. Jest podany. DOBRA DZIAŁA Łączę //xvendrome
 7. mam Wszystkie skrypty działają
 8. Dobrze, temat do zamknięcia dowiedziałem się Przepraszam adminów.. Usuncie to XD
 9. Witam. Dopisałby ktoś do tego skryptu relodowanie po 2 sekundach? Chodzi mi o to ze gdy pisze /relinfo = zeby gracze wiedzieli ze jest reload, po 2 sekundach reloaduje server command /relinfo: trigger: send "&8»&a&l RELOAD SERVERA &8«" to all players Thx za fatygę.
 10. Witam, - Napisałby ktoś dla mnie skrypt na Magiczne bloki w GUI? Chodzi mi o to gdy wpisze /bloki wyskoczą mi w gui stoniarki, sandfarmery, i boyfarmery - abym mógł je wziąć, żeby nie musieć kraftowac.. Z GÓRY DZIĘKI...
 11. Dalej nic. 3 errory
 12. Nopee ;< Dalej nic 3 errory łączę //xvendrome
 13. Niedziała
 14. on command /bloki: cancel event wait 1 tick open chest with 1 row named "&aMagiczne Bloki" to executor wait 2 ticks format slot 0 with 1 sponge named "&aSTONIARKA" to be unstealable format slot 1 with 1 24 named "&e&lSandFarmer" to be unstealable format slot 2 with 1 120 named "&9&lBoyFarmer" to be unstealable Jest tutaj 1 błąd w pierwszej linijce. Help : '/bloki' is not a text (bloki.sk, line 1: on command /bloki:') - TO JEST ERROR
 15. Nie już nic :>> Ale nie działa mi komenda /bloki lol XD