Hej mam skrypt, który wyłącza i włącza możliwość przechodzenia przez portale (end/nether) i problem jest w tym, że end się wyłącza po restarcie a nether zostaje jak powinien, mimo że są napisane tak samo. https://pastebin.com/9jCjDLLi Jak mógłbym rozwiązać ten problem?