Skocz do zawartości

snarx

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez snarx

 1. @McKoxu Tylko że nie ma folderu "BungeeTabListPlus" i nie ma żadnej konfiguracji do tego pluginu. Tak jakby nie działał, ale w konsoli jest że się włączył.
 2. Cześć, pobrałem parę dni temu CORE z innego forum, wszystko w Nim jest - od dropu po schowki itp. W paczce "tego core" znalazł się też plugin "BungeeTabListPlus", natomiast ja mam serwer postawiony na silniku Spigot. Pojawia się taki problem, że nigdzie nie ma do konfiguracji "tablisty" a jest właśnie ten plugin co wyżej napisałem, co o tym sądzicie? Dodatkowo "tablista" nie pojawia się w ogóle na TAB'ie, jest tylko mój nick.
 3. snarx

  Konto steam z CS:GO

  Jeśli znajdzie się zainteresowany, to oczywiście wszystko mogę pokazać.
 4. Witam, posiadam na sprzedaż konto Steam z grą CS:GO, posiada 9 wygranych meczy i wystarczy tylko 1 zagrać aby pojawiła się ranga, żadnych banów itd. Cena 50zł - przelew/allegro.
 5. snarx

  Konto premium Minecraft

  Konto sprzedane, zapomniałem o Nim.
 6. Konto sprzedane, dla Ciebie to niemożliwe bo nigdy pewnie do GE nie doszedłeś - kupujący jest zadowolony, jak i ja. Do zamknięcia.
 7. Cześć, już podsyłam: http://screenshot.sh/mFsp7mh6wbn7B
 8. Witam, mam na sprzedaż konto Steam z CS:GO, 500h+, ranga Global Elite, OV odblokowany, bez VAC. Cena: 100zł - możliwa negocjacja
 9. snarx

  Konto ETS 2 i Grid 2

  Prosiłem Cię o jakąś opinię? - jak ktoś chce kupić to niech kupuje, nie to nie - to wolny kraj.
 10. snarx

  Konto ETS 2 i Grid 2

  Zmiana ceny na 30zł! Link do Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6661346253
 11. snarx

  Sprzedam kilka domen

  Pamiętaj że nikt nie zmusza Ciebie do przedłużania, albo przedłużasz albo czekasz do wygaśnięcia domeny i znów ją kupujesz. Jesteś zainteresowany?
 12. Jakieś portfolio? - daj jakiś kodzik z Twojego projektu, nikt nie będzie brał skryptów z [ciach]ianym kodem.
 13. Sam hosting odstrasza, nie polecam.
 14. snarx

  Sprzedam kilka domen

  Pojmij to że ja jestem negocjacyjny, jeśli kwota mi się nie spodoba to mam nadzieje że znajdziemy efekt końcowy i się dogadamy. Cena do negocjacji - tak czy siak =)
 15. Witam, sprzedam parę domen: trytowin.pl, craftspace.pl Do wyboru do koloru, domeny pochodzą z darmowej wyprzedaży od dystrybutora nazwa.pl =) Jeśli ktoś chce kupić, proszę pisać na forum ew. na GG: 56759476 W potrzebie allegro, natychmiast wystawiam.
 16. Witam, do sprzedania mam konto steam z takimi grami jak Ets2 (dodatki są) i Grid 2. Cena: 50zł
 17. Witam, do sprzedania mam konto premium Minecraft. Po zakupie, kupujący otrzymuje wszystkie potrzebne dane aby moje konto stało się jego własnością. Konto nie ma żadnych banów, cena to 30zł przelewem.
×