Skocz do zawartości

Ezzly

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

414 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Ezzly

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

  1. Rangi zostały podane od najniższej do najwyższej. Budując, awansujesz na kolejną rangę. Nie da się przeskoczyć o dwie rangi. Ciężko jest ocenić, czy coś jest na poziomie Baron, Margrave czy Master.
  2. Kim jesteśmy? Jesteśmy ekipą budowniczych, która posiada dosyć obszerną wiedzę o budowaniu. Każdy z nas stara się wnieść w życie ekipy coś nowego. Serwer Serwer XANT Creative powstał, by skupić jak największe grono budowniczych z Polski. Serwer nie posiada żadnych mikropłatności, wchodzisz by budować i się bawić, a nie płacić. Na samym starcie każdy ma już dostęp do dwóch, ważnych dla budowniczych/terraformerów pluginów: WorldEdit i VoxelSniper. Dostępne jest sześć rang, różniących się tylko prefixem, które informują o poziomie budowania danego gracza: Knight Nobleman Margrave Baron Champion Master Informacje Opiekun: Ezzly Admin: snowrip_ Wersja: 1.10 Adres IP: xant.pro Później dodam zdjęcia
  3. Ekipa XANT poszukuje technika. Witam, Kim jesteśmy? Nasza ekipa zajmuje się budowaniem map dla różnych serwerów. Tworzymy od typowych lobby po mapy SG. Głównie chodzi o stworzenie serwera creative pod wersję 1.10, więcej szczegółów w kontakcie. Kontakt: skype: smolar919 gg: 49619839 Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...