Skocz do zawartości

Kleks1

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kleks1

 1. Kleks1

  Zmiana nazwy itemu.

  Dziękuję za pomoc. Do zamknięcia.
 2. Kleks1

  Create file

  Przepisuję swoje skrypty na inną wersję i mam problem. Chodzi o to iż WildSkript nie działa na tej wersji i "delete file" oraz "create file" wywala błędy w konsoli Can't understand this condition/effect: delete file i moje pytanie jest następujące czy jest jakaś nowa funkcja która zastąpi opcje "create" oraz "delete"?
 3. Kleks1

  Zmiana nazwy itemu.

  Witam. Potrzebuję skryptu który sprawdza jaką nazwe ma przedmiot i jeśli ten przedmiot nie ma w nazwie +1 to ją dodaje.
 4. Kleks1

  Hologram

  Do zamknięcia. Udało mi się to zrobić.
 5. Kleks1

  skrypt na wyrzucanie itemów

  https://code.skript.pl/uSvIRQ2w/
 6. Kleks1

  Lvl

  Do zamknięcia. Udało mi się to zrobić.
 7. Kleks1

  Hologram

  http://scr.hu/4zsn/tki71 hologram wyświetla się w ziemi po zabiciu moba.
 8. Kleks1

  Lvl

  Witam. Posiadam skrypt na lvl'e rpg. Trzeba tam dodać jedną rzecz, a mianowicie po każdym wbitym lvl'u ma się wyświetlać informacja na chacie. Link do skryptu https://code.skript.pl/rJlMVliU/
 9. Kleks1

  Hologram

  Witam. Jak zrobić taki hologram po zabiciu moba, który trwa 3 sekundy? http://scr.hu/4zsn/y65dq Proszę o pomoc.
 10. Kleks1

  Dungeon

  Witam. Potrzebuję skryptu na dungeon, aby można było go robić grupowo. Etapy: 1. Trzeba zabić 200 zombie o nazwie "Mistyczny potwor" 2. Trzeba zabić dwie fale potworów o nazwie "Ognisty Krol"(Jedna fala to 100 mobów). Z góry dziękuję.
 11. Kleks1

  Swiat

  Witam. Jak zrobić jeśli gracze znajdują się na wybranym świecie to tepa ich w daną lokacje lub do innego świata.
 12. Spróbuj dać [make player execute command "hook"] zamiast [make player execute "hook"]
 13. Ja nic nie wspominałem o wykupieniu całego itemshopu, nwm po co poruszyłeś ten temat, skoro mówię Tylko o pojedynczych itemach, które są ważne na serwie.
 14. Teraz to dowaliłeś, "Kilka tyś" Wtf gdzie Ty żyjesz, 50% na dodanie bonusy to jest sporo. Kolega wydał 100 zł i miał cały seta wybonowany. A Ty wjeżdżasz z taką sumą xd.
 15. Nie mówie tu Tylko o metalach. Wzmocnienia przedmiotu, czyli dodatkowe bonusy, dają więcej niż obrona. Dobrze wiem jak to wygląda, bo sam grałem i używałem Tych przedmiotów.
 16. Proszę Cię. Jak masz całego seta wybonowanego +4 bony na każdej części to gg. A co do metali gracz który wydaje krocie na serwer będzie miał wszystko na +3.
 17. Eh, wszystkie itemy wymienione(Jest ich więcej, ale nie pamiętam). Znajdują się w itemshopie. Gdzie kupuje się walutą "znaki", a "znaki" sms'em, lub przelewem. PS. To nie jest nowy update, takie itemy zostały już kiedyś dodane.
 18. Proszę Cię bardzo. Itemy takie jak "wzmocnienie przedmiotu", "Metal kowala", "Zmianki" czy jakoś tak. Po pierwsze nie da się kupić Tych przedmiotów za walutę serwera, lecz za sms. A jeśli już taki gracz kupi te przedmioty to nikt go nie zabije i expi sobie na lajcie.
 19. Kleks1

  Instancja

  Dokładnie tak. Gracz/e zostają przeteleportowani na spawn.
 20. Kleks1

  Instancja

  Proszę o napisanie skryptu. Mamy 20 min na zabicie 200 zombie o nazwie "&4Mistyczny zombie". Z góry dziękuję.
 21. Kleks1

  naprawa

  command /crafting: trigger: wait 3 tick open chest with 3 row named "&6&lCraftingi" to player format slot 0 of player with stone to close format slot 1 of player with stone to close format slot 2 of player with stone to close format slot 9 of player with stone to close format slot 10 of player with piston to close format slot 11 of player with stone to close format slot 18 of player with stone to close format slot 19 of player with stone to close format slot 20 of player with stone to close format slot 13 of player with nether star named "&4&lUtworz" to close then run [make player execute "StworzStoniarke"] command /StworzStoniarke: trigger: if player have 8 stone: if player have 1 piston: remove 8 stone from the player's inventory remove 1 piston from the player's inventory give 1 End Stone named "&6Stoniarka" to the player else: send "Nie posiadasz wystarzajacych itemow"
 22. Dzięki, działa. Do zamknięcia.
 23. Witam. Proszę o napisanie skrypty. Jeśli znajdujemy się na świecie world to nie możemy użyć książki o nazwie "&cPłomienny medalion". Z góry dziękuję //Poprawiam tytuł tematu ~Myszak
×
×
 • Dodaj nową pozycję...