Skocz do zawartości

Kamil134s

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kamil134s

 1. @Norbiros Wyżej napisał że flaga mu nie działa XD
 2. Witam ma ktoś stronę z opisanymi dodatkami do skryptów czyli do jakiego typu skryptów jest potrzebny dany dodatek itp np WildSkript?
 3. Kamil134s

  Problem [KICK]

  A pomożesz napiszesz mi to pliska XD
 4. Witam posiadam lobby+server1 połączone bugeecordem gdy wgrywam plugin bungeekick nie działa on nie pokazuje powodu kicka. Mam takie jedno pytanie czy da się napisać skrypt na kick z serwera do lobby a jeszcze lepiej wgl z calego serwera nawet z lobby bo niektóre pluginy gdy zrobimy coś złego wyrzucają odrazu z całego serwera prosze o pomoc!.
 5. Łap ale wytabuj command /tnt [<text>]: trigger: if player has permission "admin.dajtnt": give 1 tnt named "&4&lRzucane TnT" to player else: send "nie masz uprawnien!" to player on rightclick with tnt: if name of player's tool is "&4&lRzucane TnT": shoot a tnt from player with speed 0.6 remove 1 tnt named "&c&lRzucane Tnt" from player stop on place tnt: if name of player's tool is "&4&lRzucane TnT": cancel event
 6. Na spawnie świat czy region ? Jezeli swiat to nazwa i jezeli region to tez poprosze nazwe
 7. Kamil134s

  Minecraft lobby komenda

  ale co ta komenda robi tepa gracza czy co ?
 8. Kamil134s

  loop all players

  zrob tak : loop all players: if loop-player's world is "world": #dalszy kod
 9. Dziękuje do zamknięcia!
 10. a jak mam zrobić ze sprawdza wszystko nie tylko diament ?
 11. Proszę o coś takiego co napisałem komenda i jak masz full eq to ci nie daje i pisze zeby zwolnil miejsce
 12. Witam jako iż już chwilę piszę skrypty napotkałem pewien błąd który nie wiem jak rozwiązać mianowicie gdy ktoś wpisze /dajdiament daje mu diament ale nie mam pojęcia jak zrobić że jak ma full eq to pisze żeby zrobił miejsce i mu tego nie daje ktoś wie pomoże napisze takowy skrypt bardzo był bym wdzięczny!!!
 13. Czy ktoś umie napisać skrypt na logowanie który po napisaniu /register haslo haslo nie loguje sie np /login HALO HASLO tylko musi byc wielkosc liter taka sama itp bo główkuje i nic.
 14. Kamil134s

  Skrypt na drop do eq

  Pisz dokladniej drop z moba gracza czy ogólny? on mine of stone: if player has permission "dropdoeq": give cobblestone to player else: drop cobblestone at player
 15. Zmien formata na set slota
 16. Kamil134s

  Potrzebuje pomocy. [TRADE]

  A coś innego ? zeby były logi i brak błędów
 17. Witam, potrzebuje pomocy tak jak w temacie z trade a więc chodzi o to że zaczynam robotę z tradę i szukam kogoś kto mi powie jak zacząć jak zrobić żeby dało się wymieniać normalnie wkładać itemy itp albo czy ktoś udostępni trade . W tym trade ma być coś takiego komenda /trade [gracz] , otwiera sie gui tam wkłada się itemy akceptuje się i czeka się 5 sekund taka tabliczka odlicza 5 4 3 2 1 i trade skonczony na czacie pisze jakie itemy zyskalismy jakie oddalismy i w logach skryptów pisze kto z kim sie wymienial i jakie itemy dawal stracil godzina data itp czy mógł by ktoś pomóc?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...