Skocz do zawartości

Healthy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Healthy

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wie ktoś czemu crashuje mi serwer? [10:58:45 ERROR]: Encountered an unexpected exception net.minecraft.server.v1_8_R3.ReportedException: Exception ticking world at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.B(MinecraftServer.java:841) ~[server.jar:git-PaperSpigot-"8b18730"] at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.B(DedicatedServer.java:378) ~[server.jar:git-PaperSpigot-"8b18730"] at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.A(MinecraftServer.java:713) ~[server.jar:git-PaperSpigot-"8b18730"] at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(Mi
 2. Wie ktoś jak zablokować rzucanie tnt na spawnie? Lub chociaż obrażenia od rzucanego tnt na spawnie? flaga tnt deny nie działa a nieśmiertelność nie może być bo region spawn jest też na pvp. Poszukałem teraz skrypta na rzucane tnt i znalazłem takie coś: (Wiem, że tu nie ma blokowania na spawnie ale i tak nie działa nie wiem czemu) Ale to tylko działa kiedy kliknę na coś np. na gracza. Kiedy klikam normalnie w powietrze to nic sie nie dzieje. Ktoś wie jak zablokować możliwość rzucania tnt na spawnie/zablokować otrzymywanie obrażeń od tnt na spawnie i dlaczego nie działa to
 3. Dobra nie ważne. W configu skrypta znalazłem opcje która to blokowała.
 4. Dlaczego kiedy postawie boyfarmery to stawia on obsydian tylko 100 kratek w dół?
 5. Mógłby ktoś dopisać do tego skryptu możliwość dawania turbodropu dla danego gracza? Jak narazie jest tylko wszystkim graczom.
 6. Wie ktoś czemu nie działają mi dwie linijki lore? Oto fragment skryptu. with lore "&8» &cCzas trwania: &710 minut||&8» &cKoszt: &73 bloki szmaragdow" Jakiś dodatek do tego trzeba? Może jakaś minimalna wersja skryptu?
 7. Zna ktoś jakiś skrypt/plugin lub napisze na losowe tp? Żeby nie teleportowało do wody, lawy, teren gildii. Ważne też żeby gracz dostał jakąś odporność na parę sekund po teleportacji żeby nie zginął przez przypadek. Najlepiej teleportacja na guzik na np. gąbce i żeby gracz nie mógł sobie zrobić u siebie losowego teleportu. Plugin na gildie to FunnyGuilds.
 8. Healthy

  Case opening 2.3

  Ktoś wie jak mogę usunąć to "item boots named" ?
 9. Healthy

  Pugin na skrzynki.

  Nie widzę innego pluginu o takiej nazwie. Chyba że jakoś w skrypcie można zrobić że po wylosowaniu itemu ze skrzynki z pluginu wyświetla się wiadomość.
 10. Healthy

  Pugin na skrzynki.

  o ten? https://dev.bukkit.org/projects/item-cases-cs-go
 11. Healthy

  Pugin na skrzynki.

  Tego tam chyba nie ma.
 12. Szukam pluginu/skryptu na skrzynki jak w csgo. Chodzi mi o taką animacje. Ważne też żeby na czacie wyświetlało się co ktoś wydropił i można było dodać swój tekst. Szukałem i nie znalazłem takiego. Zna ktoś taki plugin?
 13. Healthy

  Problem ze skryptem.

  Dobra zrobiłem. To co zamiast format slot używać?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...