Skocz do zawartości

Lepton_

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Hej, wie ktoś jak napisać w skrypcie zamknięcie Gui że po kliknięciu na slot 13 zamyka sie gui i psze wiadomość. Ja mam napisane tak: on inventory click: event-inventory is not player's inventory if name of event-inventory is "&f---------[&6&l Pomoc &f]---------": cancel event if clicked slot is 13: send "&f&m&l---------&f&l[&6&l Komendy dla graczy &f&l]&f&m&l---------"
 2. Hej, chciał bym aby ktoś napisał dla mnie skrypt kiedy ktoś jest na region "mma","mma1","mma2","mma3","mma4" nie mógł pisać takich komend jak: /tpa /tpaccept /sethome oraz nie mógł latać. To tyle jak ktoś dla mnie to zrobi będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
 3. Lepton_

  Fly podczas PvP

  Dzięki
 4. Lepton_

  Fly podczas PvP

  Hej chcial bym aby ktos dla mnie napisal skrypt ze podczas pvp wyłącza się fly (mam essentials) i aby nie mógł pisać rowniesz /fly przez jakoś 15 sekund.
 5. Właśnie szukam ciągle ale znalazłem tylko skrypty na stałe wyłączenie czatu bez komendy
 6. Hej, szukam skryptu który za pomocą komendy /czat off i /czat on będzie wyłączał czat graczom bez permisji admin.chat i aby permisja admin.chat pozwalała również na wyłączani czatu. Proszę o pomoc.
 7. Hej, przerobi mi ktoś skrypt aby nie było można pisac komend podczas sprawdzania a po sprawdzeniu już mógł i żeby po wyjściu podczas sprawdzania dostał bana i go zabiło oraz aby mógł gracz który jest sprawdzany mógł wpisac /przeznajesie i wtedy dostaje bana https://pastebin.com/hFq5nATw <- To ten skrypt do przerobienia . Żeby nie było to nie jest mój skrypt
 8. Już działa, a wiesz moze co zrobić aby nie dało się komend używać i jak wyjdzie to dostanie automatycznie bana po
 9. Pisze komendę i pisze ze nie ma takiej
 10. https://pastebin.com/hFq5nATw
 11. Hej szukam skryptu na sprawdzanie graczy komendy takie jak /sprwadz itp. na wersje 1.16
 12. Hej, wie ktoś jak zrobić napis w skrypcie który po wykonani będzie można kliknąć i pojawi się link do strony internetowej ? Nie musi być to napis "STRONA" i po kliknięciu po kliknięciu na niego będzie cie przerzucać do przeglądarki( ale fajnie gdyby tak było) ale może być tez porostu link który po kliknięciu cie przeniesie bo jak pisze tak: send "&3https://discord.gg/****** " (oczywiście zamiast "*" są litery) to jak na to klikam to nie działa Prosze pomóż ktoś .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...