Skocz do zawartości

Arek24g

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Arek24g

 1. Jeśli chodzi o web developera Zapraszam
 2. Arek24g

  Jaki backend

  Ja osobiście polecam PHP, Framework Laravel, ale jak dopiero zaczynasz to naucz się czystego PHP'a z tym postawisz później każdy backend jaki tylko będzie potrzebny.. Powodzenia
 3. @CubeStorm Tak jak mówiłem, ktoś wystawia taką opinię, bez żadnych "dowodów". Pozdrawiam serdecznie.
 4. @xNightPower_ Widzisz, dziwne.. Skoro miałeś kolegę który robił ci stronę za "free" to trzeba było się do niego zgłosić, a nie marnować mój jak i Twój cenny czas.. Odnośnie tego za "free", za "free" to teraz nawet ciężko żebyś w buzie dostał. Pozdrawiam serdecznie.
 5. 03.07.2020 Nowe zdjęcia, więcej czasu teraz więc jak masz jakiś pomysł to wal śmiało na pewno się dogadamy
 6. @unitrA Na jakiej podstawie to stwierdziłeś? Coś więcej o twojej wypowiedzi jakieś argumenty hm..? 19.02.2020 - Utworzone nowe strony, dodane nowe SS.
 7. 20.06.2019 - Mała aktualizacja zdjęć wykonanych stron oraz stron w trakcie tworzenia.
 8. @maxcom1Games Chętnie odwołam się do twojej wypowiedzi. Zmarnowałeś mój czas twierdzisz, że wysłałeś przelew, gdy jednak pytam cię o "potwierdzenie przelewu z twojego banku" to odpowiadasz: "Nie widzę go.". Nigdy nie kazałem ci wysłać przelewu drugi raz napisałem, że możesz go wysłać dobrowolnie, ponieważ pierwszego od ciebie nie otrzymałem. Co do szantażu xD. Sprzedaje tą stronę jak najbardziej bo jest ona MOJEGO AUTORSTWA i nie będziesz decydował za mnie komu oraz co mogę, a czego nie mogę sprzedawać. Co do opinii właśnie umieszczam ją tutaj. Będą sprzedawane jeszcze JAK?, przez to, że zmarnowałeś mój czas oraz spierasz się, że "Wysłałeś przelew". Co do SS które umieściłeś. Wysłałeś same te które próbują mnie oczernić może ja dodam również jakieś od siebie hm...? (Może te na których sam jesteś skłonny wysłać przelew drugi raz, lub te na których rzekomo nie widzisz "PRZELEWU KTÓREGO WYSŁAŁEŚ I JEST TO BŁĄD?". " PS: Jeżeli coś o mnie napisze to będzie źle.. Słyszałem od innych użytkowników że gdy przelew przechodził i było potwierdzenie, użytkownicy nie otrzymywali strony. " - Czyste kłamstwo do tej pory miałem 100% zadowolenia z stron które oddałem w ręce właścicieli. " A jego stron? Może coś tam zrobi, ale wszystko się robi dla $ " - Już wielu osobą które wykonałem strony pomogłem je za DARMO zainstalować wgrać na hosting oraz dodać nowe rzeczy oraz wiele więcej. Wszystko można tylko trzeba się umieć dogadać. Co do osoby szukała ona na forum "SPONSORA" który jest mu w stanie OPŁACIĆ serwer na który oczywiście nie ma pieniędzy, a co do przelewu wg. nie został wysłany, a w koncie użytkownika banku "Nie widać przelewu, ponieważ coś się zbugowało". Na koniec oczywiście użytkownik usunął z znajomych oraz brak dalszego kontaktu. Pozdrawiam.
 9. @DJKondzio Tutaj jest odpowiedź na twoje pytanie. https://codepen.io/DGRFDSGN/pen/YWgWNV
 10. Jeśli twój formularz posiada name albo id / classy etc. Możesz sam dodać atrybut przez jquery. http://api.jquery.com/attr/ Poczytaj
 11. @maxcom1Games Wszystko do dogadania, zapraszam do kontaktu na wiadomości prywatnej
 12. @Addiss9 Było to tylko na zlecenie użytkownika, chciał wyszukiwarkę dlatego ona się tam znajduję. Pozdrawiam. @pandax Jeśli chodzi o bootstrap to tak możliwe masz trochę racji trochę dużo tego bootstrapa, lecz na tym wykonuje mi się to najlepiej, aktualnie gdy tworzymy serwer (Z użyciem dysków IP itd., hosting serwerów dla serwerów, DNS itd.), także wykorzystujemy bootstrapa lecz w starszej wersji. Jeżeli chce Pan aktualne, działające demo to mogę coś dla Pana wstawić proszę o kontakt na forum (PW), email. Pozdrawiam.
 13. @tazu Jak najbardziej, napisałem na dc.
 14. Arek24g

  WWW

  Łap bo widzę nikt ci tego nie zrobi... https://megawrzuta.pl/download/9f4f8d82c63d41af8d5f77e660146ca0.html
 15. @neQYT Zapraszam na pw lub email tam wyjaśnię wszystkie kwestię ew. się dogadamy Pozdrawiam.
 16. @KolorowyMleczyk Żaden problem zapraszam na wiadomość prywatną lub email: [email protected] Dodam do tego, że zaufało mi już wiele ludzi, a co najważniejsze FIRM. Wszystko mogę przedstawić na pw, lub email. Pozdrawiam i zapraszam.
 17. @okejtoja Zapraszam na prywatną wiadomość lub na pocztę. Pozdrawiam.
 18. @xPandax99YT Skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej, lub przez pocztę. Na pewno nakieruję cię na dobrą drogę, pokażę ci czego musisz się nauczyć. Pozdrawiam.
 19. Arek24g

  MaxBans w WWW

  Zapoznaj się z tym gitem, wszystkie odpowiedzi znajdziesz tam: https://github.com/Yive/maxbans-php + demo Pozdrawiam.
 20. Dlatego mógłeś się odnieś do samych słów, a nie do całości wypowiedzi. @bvcz Używam jedynie PHP, żadnych frameworków.
 21. @McKoxu Aktualnie tworzę projekt sklepu mc_shop i nie jest admin panel dokończony w całości lecz jest jakaś mała jego próbka Tak jak mówiłem jest to tylko próbka początku tworzenia sklepu.
 22. @Wayneern Hah, ta dzięki mała literówka już poprawione ?
 23. Wykonam stronę dla twojego serwera! Wykonam stronę dla ciebie, oczekuję tylko i wyłączenie twojego projektu który chciałbyś zobaczyć. Połączenie pluginy z MySQL(Jeśli tylko takie posiadasz), wykonam admin panel na twojej stronie, jeśli tylko tego będziesz oczekiwał. Wszelkie pytania i wątpliwości pozostawiam z poniższymi zdjęciami. Strony piszę w językach: PHP, JavaScript, CSS. Dodatkowa znajomość: Codeigniter. Strony wykonuję w 100% responsywne, czyli możesz korzystać z nich na telefonie, komputerze, czy laptopie!!! PAMIĘTAJ TO TY DYKTUJESZ WARUNKI DLA TWOJEJ STRONY Skontaktuj się ze mną: Discord: ArAs #3055 E-mail: [email protected] Wiadomość prywatna: Te forum
×
×
 • Dodaj nową pozycję...