Skocz do zawartości

KoMyszkaPl

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia KoMyszkaPl

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

1

Reputacja

 1. command /rpmc:title [<text>]: permission: rpmc.title permission message: {@pm} aliases: title trigger: if arg 1 is set: loop all players: send loop-players title "&6| {@tag2} &6|" with subtitle "&3%arg 1%" for 10 seconds
 2. Siema, Mam taki problem: 1. mam komendę /title w skript - Komenda nie dziala, wyswietla sie tylko minecraftowa. 2. W aliasie po napisaniu go wszystko ladnie sie wyswietla, lecz na koncu pisze ze nie ma takiej komendy P.S Z góry dzięki za odpowiedź!
 3. Już ci odpowiadam na pytanie ze shoutboxa, ale następnym razem napisz wątek, bo po prostu ktoś to przegapi i nie uzyskasz odpowiedzi w dość szybkim tempie.

  Cytat

  Jest możliwość sprawdzenia czy gracz stoi w powietrzu? I czy można jakoś sprawdzić czy arg 1 jest mniejszy od 10 i wiekszy od 1?

  Zacznijmy od pierwszego pytania. Aby sprawdzić, czy gracz jest w powietrzu, najlepiej jest skorzystać z pluginu Skellett.

  if ground state of player is false:

  Natomiast odpowiedź na drugie pytanie jest dość prosta. Można to zrobić tak:

  if arg 1 parsed as number < 10:
  	if arg 1 parsed as number > 1:

  Można to zapisać również jako:

  if arg 1 parsed as number < 10 and arg 1 parsed as number > 1:

  Lecz istnieje jeszcze nieco lepsze rozwiązanie

  if arg 1 parsed as number is between 1 and 10:

  Ale to już sprawdza, czy znajduje się w przedziale od 1 do 10.
  Dodatkowo dam od siebie jedną informację. Istnieją jeszcze operatory =, >= i <=. Myślę że da się zrozumieć o co w nich chodzi bez głębszego tłumaczenia.

 4. Da rade zrobić automatyczna komendę /speed? W sensie ze wykrywa czy grać jest w powietrzu czy stoi na ziemi? I jak sprawdzić czy liczba podana argumencie jest większa od 1 a mniejsza od 10?
 5. KoMyszkaPl

  Skrypt Na limity :)

  Dał byś chociaż żeby to działało a nie tylko na chacie się wyświetla. Bo to nie ma sensu. Do czego ma to służyć?
 6. Dodaj if arg 1 is set i kto napisał ogłoszenie. zrobilbym tak: command /ogloszenie [<text>]: permission: ogl.say permission message: napisz sam aliases: ogl trigger: if arg 1 is set: broadcast "" broadcast "&2Ogłoszenie" broadcast "&2%arg 1%" broadcast "&2Od gracza &3%player%" broadcast "" else: send "poprawne uzycie: /ogl (tresc)"
 7. Plugin byl testowany przeze mnie na wersji 1.12.2 a jeśli nie chcesz miec tych errorów usun pierwsze 3 linijki i komendę title (jak coś jest na końcu)
 8. Na jakiej wersji? Te pierwsze dwa to nic się nie stanie
 9. helpop jest w essentialu. Ale moge dodac Helpop do skryptu tylko na jaką permisję? chyba ze tak tak pisales do op. Zaraz zmienie.
 10. Skrypt został juz naprawiony oraz sprawdzony!
 11. Teraz juz dziala ale niewiem jak zrobic title przy wejsciu na serwer bo loop all players nie chce dzialac
 12. Wiem zrobilem se serwer localhost i teraz sprawdzam i poprawiam cały kod. I mam pytanko czemu %arg 1% pisze ze mozna tylko w komendach uzywac?
 13. Wiem dodawalem teraz na szybko permisje i zle wytabowalem juz poprawione
 14. MChat Autor: KoMyszkaPl Siema, To jest mój 2 skrypt na tym forum! Mam nadzieję że wam się spodoba! Skrypt posiada: włączanie / wyłączanie / czyszczenie chatu , ulepszony broadcast oraz ogłoszenia czyli wyświetlanie się graczą na ekranie powiadomień (tzw. Title). Komendy: /chat <on/off/cc> - Włączanie / Wyłączanie / czyszczenie chatu - Wymagane permisje - < chat.on / chat.off / chat.cc > /bc [<wiadomość>] - Ulepszona komenda /broadcast - Wymagane permisje - < chat.bc > /ogl [<wiadomość>] - Komenda wyświetlająca powiadomienie na ekranie - <chat.ogl > Jeśli gracz posiada permisję < chat.* > nie działają na nas < cenzura, antycaps oraz wyłączony chat > Jeśli macie jakieś recenzje dot. skryptu to zapraszam do komentowania! Download: Wersja Pierwsza: Klik TO-DO: Zapraszam do pisania!
 15. Dzięki za swoją opinie! A tej komendy /licencja zapomniałem dopisać
×
×
 • Dodaj nową pozycję...