Skocz do zawartości

Neonek

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    108
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Neonek

  1. No średnio to widzę jak np. dwóch graczy zrobi Sobie osobne party, to raczej nie pomoże na ten problem, ktoś coś innego?;x
  2. Witam! Potrzebuję małej pomocy jak zrobić takie cudo w Skripcie. Dodawanie do party, czyli jak zrobić przechowywanie w "tablicy"? nie wiem jak to w Skript, osób które są w danym party, i jeżeli za zabójstwo potwora jest 10xp, to każdy z nich dostaje po 10/2xp, chyba że da się sprawdzać ilość że jak są 2 osoby to 10/2xp a jak więcej niż dwie to po 10/4xp. Moje rozdawanie xp w Skript na przykładzie: Chodzi mi o pomoc w kodowaniu grupy wpierw, dołączanie, tworzenie (fajnie by było z max. 10 różnicą poziomów, by 50 level nie expił kolegi na 10), nie chce żadnych tam czatów party czy innych dodatków a prostą "tablicę?", a później ifa sprawdzającego w takim "systemie": System leveli jest skonstruowany przez plugin więc nie da rady zrobić tego w prostszy sposób na orbach czy coś takiego, więc proszę was o jakąkolwiek pomoc/naprowadzenie. Dzięki z góry!
  3. Awww dziękuje! Do zamknięcia
  4. Z tym god modem właśnie bezie więcej roboty, dla każdego moba dmg ustawiać osobno w Skripcie jak jest już w pluginie więc tak słabo A co do serduszek mógłbyś nakierować +/- jakie wyrażenie to w dokumentacji poszukam Sobie o tym i postaram się coś wskórać :s
  5. Spróbuj z wersją której używam i mi działa bardzo ładnie :s P.S nie mogę pliku załączyć normalnie więc masz jakiś randomowy hosting :l
  6. Kurde to słabo... A gdyby działać na zdrowiu jako zmiennej w skrypcie, tylko że trzeba by wyłączyć normalne obrażenia na serduszkach a god mod zablokuje wszelakie obrażenia :l Any Ideas?
  7. Witam, piszę z pytaniem może i banalnym a może i nie możliwym do realizacji. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wyłączenia serduszek w skrypcie, np. na zmianę w postaci tekstu czy coś tego typu. Chodzi o to że gdy gracz będzie miał 50 serduszek wygląda to strasznie dla oka, ale zdrowie na tym poziomie na serwerach RPG musi być :s Z góry dziękuje!
  8. Neonek

    Komenda jako OP

    Dzięki działa ;)
  9. Neonek

    Komenda jako OP

    Cześć, witajcie. Mam mały problem mianowicie komenda się nie wykonuje jak nie ma dany gracz Opa. command /firstjoin: trigger: send "&6FirstJoin!" execute player command "i 351:12 1 name:&eGold_Coins" execute player command "i 351:3 20 name:&7Silver_Coins" Chciałbym by była wykonywana jak gracz nie posiada opa, bo mógłbym zrobić /op player i potem /deop player ale to bedzie zbyt duży syf na czacie. Z góry dzięki :)
  10. Neonek

    Lokacja Dzwieku

    Cześć, witajcie. Mam do was pytanie bo właśnie piszę skrypt który wykorzystuje dźwięk płyt poprzez komende /playsound. Niestety dźwięk jest grany tylko w miejscu w którym był gracz, a czy jest możliwość by podążał za graczem?
  11. ok dziękuje :D Jutro się z tym pobawie bo teraz już noc jest i jak czegoś nie bede wiedział to się odezwę łap lajka :)
  12. Witam chciałbym się zapytać co tu jest nie tak wiem jedynie że to w miejscu linijki: z ifami w ostatniej czesci kodu ;d pomóżcie ^^ command /classic [<text&gt] [<text&gt]: permission: classic.start trigger: if arg 1 is "reset": loop all players: set {red.%loop-players%} to 0 set {blue.%loop-players%} to 0 set {fragiaktualne.%loop-players%} to 0 set {fragidruzynowe.%loop-players%} to 0 set {zgonyaktualne.%loop-players%} to 0 set {zloto.%loop-players%} to 800 set {tdm.%loop-players%} to 0 set {czaszakupu.%loop-players%} to 0 send "&eUdalo sie zresetowac serwer!" if arg 1 is "start": loop all players: send "&a=================" send "&eZa 5 sekund zostaniecie teleportowani do pokoju z podzialem na grupy!" send "&a=================" wait 5 seconds execute player command "/tp %loop-players% -463 4 -903" send "&a=================" send "&eTeraz podzielcie sie na równe druzyny a administrator wybierze tryb gry!!" send "&a=================" if arg 1 is "team1": give 1 stick named "&9Niebiescy" to the player if arg 1 is "team2": give 1 stick named "&cCzerwoni" to the player if arg 1 is "ct": set {blue.%player%} to 0 execute player command "/tp %player% -457 11 -905" if arg 1 is "tt": execute player command "/tp %player% -457 11 -915" set {red.%player%} to 1 if arg 1 is "tdm": if arg 2 is "sand": loop all players: set {tdm.%loop-players%} to 1 send "&a=================" send "&eZa 0 sekund zostanie rozpoczeta gra!" send "&eWybrany Tryb: &aTeam Deathmatch" send "&eWybrana Mapa: &aSand Village" send "&a=================" set {fragiaktualne.%loop-players%} to 0 set {fragidruzynowe.%loop-players%} to 0 set {zgonyaktualne.%loop-players%} to 0 set {zloto.%loop-players%} to 800 wait 10 seconds play raw sound "mob.bat.death" at loop-player with pitch 1 volume 2 wait 10 seconds if {red.%player%} is 1: send "&a=================" send "&eStan Konta: %{złoto.%player%}%" send "&eKnife &a200$" send "&eUSP &a400$" send "&eDeagle &a800$" send "&eMossberg &a2200$" send "&eM249 &a2800$" send "&eAK-47 &a3000$" send "&eAWP &a5000$" send "&a=================" execute loop-player command "/tp %player% -481 4 -874" set {czaszakupu.%loop-player%} to 1 wait 10 seconds set {czaszakupu.%loop-player%} to 0 if {blue.%player%} is 1: send "&a=================" send "&eStan Konta: %{złoto.%player%}%" send "&eKnife &a200$" send "&eUSP &a400$" send "&eDeagle &a800$" send "&eScout &a1600$" send "&eM249 &a2800$" send "&eM4A1 &a3000$" send "&eAWP &a5000$" send "&a=================" execute loop-player command "/tp %player% -516 4 -910"
  13. Neonek

    Pomoc dla kuzynki

    Hmm Nie wiem :/ Jak Ci się udostępni to możesz usunąć zawsze od razu bo tak na słowo nie uwierzysz? :D
  14. Neonek

    Pomoc dla kuzynki

    Nie udostępni Ci się nic spokojnie :D
  15. Neonek

    Pomoc dla kuzynki

    Siemanko, chciałbym was poprosić o mały drobiazg, kuzynka startuje w konkursie miss i chciałbym abyście kliknęli ten jeden głos, bo to nic nie kosztuje więc pomóżcie forumowiczowi ^^ http://welcometabs.com/smVote/work/id/4368
  16. Neonek

    Zdejmowanie EQ

    Dziękuje leci lajk :)
  17. Neonek

    Zdejmowanie EQ

    Witam czy da się zrobić tak aby gdy gracz próbuje ściągnąć zbroje to anuluje się akcja albo wgl aby nie mogli używać ekwipunku da rade coś takiego?
  18. A event ?? On Chat
  19. Pokaż skrypt to zobaczymy co da się zrobić... Albo fragment w którym jest błąd.
  20. @ref Wie ktoś może dlaczego nie wykonuje się dany kod po wciśnięciu tego slota. Nie pokazuję błędów więc nie wiem czemu :/ command /nrpg <text>: trigger: if text-arg is "klasa": if {select.%player%} is false: show "s;1;i;iron helmet;n;&2Wojownik;l;&7Kliknij aby zostac &2Wojownikiem&7 !!;c;rpg Wojownik;" with 1 row named "&6Wybierz klase!" to player if text-arg is "reset": set {select.%player%} to false send "&6Reset &7Ukonczony pomyslnie"command /rpg <text>: trigger: if text-arg is "Wojownik": if {select.%player%} is false: set {select.%player%} to true set {klasa.%player%} to 1 send "Dziala!"
  21. Nie wiem jakim cudem ale może masz dwa regiony na Sobie? Ale to raczej dziwne by było o.O Załóż od nowa region może pomoże
  22. @ref Wie ktoś jak połączyć to z kodem aby po wciśnięciu tamtego robił się kod z "ifami"?
  23. Ok zmieniłem teraz na to: i teraz nie ma błędu ale nic się nie robi Edit: Dooobra działa znalazłem błąd tylko teraz po kliknięciu nie wykonuje się nic tylko się zamyka i nic się nie robi ;_;
  24. Linijka: 26
  25. No wiem że tam jest ale jak jej tam nie bedzie to przecież to działać nie będzie więc nie wiem już o co chodzi :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...