Skocz do zawartości

BearBread

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O BearBread

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. BearBread

  ban ip

  dziekuje za rady
 2. BearBread

  ban ip

  Mam nieprzyjemne wspomnienia z hamachi oraz tworzeniem serwerów na komputerze, więc te dwie opcje odpadają, a serwer, na którym chcę użyć tego skryptu jest wyłączony, a ja nie mam możliwości włączenia go, więc zostaje mi tylko czekać. Mi się wydaje, że jest wszystko dobrze, ale nie jestem pewien czy użyłem list poprawnie oraz czy istnieje w ogóle coś takiego jak '%player's ip%'
 3. Pisałem sobie skrypt na bany i nagle przyszło mi do głowy, że można też zrobić bany na ip. Lecz nie wiem czy mój skrypt będzie działać tak jak należy, więc chcę, aby ktoś go sprawdził.
 4. Czy włączenie kresu na serwerze survival, gdzie jest 5gb ramu i po południu gra tak 10-15 osób, może spowodować jakieś spadki wydajności i czy tps'a? Dodam, że serwerj jest na wersję 1.12.2, czyli end city już jest
 5. W sumie to nie wiem.
 6. Chodzi ci o to, że po wykonaniu tej komendy "pex …." zostanie wykonana komenda "two"?
 7. BearBread

  Generowanie itemów.

  Nie gwarantuje ze to zadziala
 8. Znacie jakiś plugin na /ban /tempban oraz /kick? To podstawowe z essentialsa, no, brzydko wygląda. Pamiętam, że był taki plugin hugoBans, lecz nie mogę znaleźć działającego linku do pobrania. Jest też maxbans, lecz nie chcę mieć tego na serwerze. Jak nie ma pluginu to możecie mi też podesłać jakiś dobry skrypt.
 9. A da się chociaż usunąć go z listy serwerów? Pisząc do pomocy technicznej strony lub jako właściciel serwera
 10. Czy jest możliwość wyzerowania liczby diaxów na stronie mclista.pl? Jeżeli tak to jak to zrobić?
 11. BearBread

  Portale

  Pokazuje mi, że takiego bloku nie ma
 12. BearBread

  Portale

  Właśnie chodzi o to ze ani /i portal ani /i 90 nie działają. Pisze, że 'dostałem' przedmiot, ale nie pojawia się on w moim eq.
 13. Witam. Mam pytanie dotyczące portali. Gdy piszę /i portal to nie dostaje nic do ręki, tak samo //set portal nie działa. Nie wiem jak dostać portal do netheru. Zależy mi na tym, bo chcę zrobić ramkę z innego bloku niż obsydian, aby wszystko działało w zgodzie ze skryptami i ładnie wyglądało. Wiecie jak zdobyć portal(chodzi o blok portalu do netheru)?
 14. Potrzebuję skryptu na serwer RPG na to, żeby przedmioty się nie niszczyły. Patrzyłem na listę eventów skripta, lecz nie mogę znaleźć tego co chcę.
 15. BearBread

  Błąd z enchantem

  Pod zainstalowaniu tego addonu skript caly czas wywala errora, dokładnie takiego samego
×