Skocz do zawartości

Thirty

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Thirty

 • Urodziny 01.01.2000 (22.616998440 lat)

Informacje

 • Nick w MC
  thirtyuwu

Metody kontaktu

 • Discord
  Thirty#6496

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Thirty

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Czy w czystym Skripcie jest możliwośc otrzymania konkretnego stanu bloku? Chodzi mi tu o otrzymanie konkretnego poziomu wody w kotle. set {_data} to level of {_target} Ten kod zwraca: minecraft:cauldron[level=0] ale czegoś takiego nie mogę użyć do żadnego rodzaju obliczeń. Potrzebowałbym zwykłej odpowiedzi "0". Jakieś pomysły?
 2. Anarchia! Bez zasad! Dlatego wlasnie macie system do sprawdziania kradziezy Po prostu X D
 3. Thirty

  Dziwny błąd

  Chwilowo stracilem dostep do serwera, jutro wszystko sprawdze stracilem dostep kompletnie, do zamkniecia
 4. Thirty

  Dziwny błąd

  Dlaczego? Tak, wszystko wpisuję dobrze. Jest tak samo..
 5. Thirty

  Dziwny błąd

  Przy reloadzie błąd nie wyskakuje ale po kliknięciu na item okno się po prostu zamyka (Nie jest to problem z komendą rangi bo można jej normalnie użyć) Mój kod teraz: command /sklep: trigger: wait 1 tick open chest with 4 rows named "&6&l$&e Sklep &6&l$" to player format slot 13 of player with diamond block named "&fRangi" with lore "&fPlatne rangi dostepne na naszym serwerze " and " &fKliknij po wiecej info" to close then run [execute player command "/skript:rangi"] Bez and wyświetlają mi się ||, zawsze tak miałem więc zacząłem używać and i nie sprawiało mi to nigdy problemów. Błędem był dwukropek ale dalej nie działa wykonywanie komendy.
 6. Thirty

  Dziwny błąd

  Nie mam pojęcia, czemu to mi nie działa. Szukałem na innych forach ale nie znalazłem żadnego rozwiązania. SkQuery: 4.1.2 Skript: 2.4.1 Kod: command /sklep: trigger: wait 1 ticks open chest with 4 rows named "&6&l$&e Sklep &6&l$" to player format slot 13 of player with diamond block named "&fRangi" with lore "&fPlatne rangi dostepne na naszym serwerze" and "&fKliknij po wiecej info" to close then wait 1 tick then run [execute player command: "/skript:rangi"] Błąd: https://prnt.sc/s7f2ai
 7. Dobra wszystko działa, używałem złej wersji.
 8. Nie wiem dlaczego ten skrypt mi nie działa. on skript load: set {_b1} to gold nugget named "&aPiryt" on region enter: give player {_b1} Błąd: https://prnt.sc/qngr5n
 9. Thirty

  Event

  Nie działa
 10. Thirty

  Event

  Tworzę skrypt na event jednak wyskakuje mi błąd... Link do kodu:
 11. Witam. Mam problem ze znalezieniem takiej funkcji, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mianowicie potrzebuję napisać skrypt, który co jakiś czas będzie wysyłał wiadomość do grupy Cywil. Czy jest taka możliwość?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...