Skocz do zawartości

spadajokk

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spadajokk

 1. spadajokk

  ostatnia osoba

  Da rade ktos napisac skrypt polegający na tym, że gdy: - na swiecie pozostanie jeden gracz z gamemode 0 to otrzyma on wiadomość "Jestes ostatni"
 2. spadajokk

  bedwars1058

  Komend nie ma, w configu jest tylko mozliwosc wstawienia ile punktow, nie komendy xd dziękuje
 3. spadajokk

  bedwars1058

  niestety zapisywana nigdzie nie jest, co do monet na arenie, nawet pierworotnie w pluginie tego nie ma, a addon który do tego służy nie działa, umiałbyś zrobić skrypt na to, że jak kogoś zabiję, zrzucę to dostaje monete?
 4. Komenda "/server" jest komendą wywoływaną poprzez bungeecord. Wpisując w skrypt (nawet to, że gracz ma to zrobić) który jest na danym serwerze NIE DA SIĘ WYWOŁAĆ KOMENDY z bungeecord'a, ponieważ w świetle Skryptu i serwera NIE MA komendy "/server". Jedyne inne rozwiązanie na to jakie znam, to zamiana "execute player command "server lobby" na bungeecord connect player to "lobby" (wymaga bodajże WildSkript?) Mam nadzieję, że w jakikolwiek sposób pomogłem. Miłego dnia/nocy/wieczoru, czegokolwiek.
 5. spadajokk

  bedwars1058

  Hejka, ogarnia ktoś addony do bedwares1058 i potrafi mi pomóc w zrobieniu monet za zabójstwa etc.? Jeśli nie, to napisze mi ktoś skrypt na dodawanie monet za: - zrzucenie kogoś - zabójstwo - zniszczenie łóżka oraz na +1 Moneta co 30 sekund za przebywanie w świecie "arena1"? Z góry dzięki <3
 6. spadajokk

  gąbka

  Dorobi ktoś, że jak się już zniszczy tą gąbkę, to ona znika? Bo ja ją niszczę, i mogę złapać ją drugi raz on mine of sponge: chance of 1%: give player elytra chance of 3%: give player minecart chance of 3%: give player saddle chance of 3%: give player magma_cream chance of 3%: give player 32 252:0 chance of 3%: give player 32 251:0 chance of 3%: give player 32 159:0 chance of 3%: give player 4 32 chance of 3%: give player 32 384 chance of 2%: give player beacon chance of 3%: execute console command "/effect %player% 25 4 4" chance of 1%: give player 16 diamonds chance of 3%: give player 16 stone chance of 3%: give player 3 pumpkin chance of 5%: execute console command "/effect %player% 15 4 4" chance of 2%: give player paper named "&c3k monet" chance of 7%: give player stone named "&2Wydropiles wielkie gje.." chance of 2%: give player 53 diamonds chance of 3%: give player 3 diamonds chance of 2%: give player paper named "&c640 monet" chance of 2%: give player paper named "&c9k monet" chance of 2%: give player paper named "&c1/10k monet" chance of 7%: give player paper named "&c1 moneta" chance of 1%: give player 16 grass
 7. Konkret: Koledze najprawdopodobniej chodzi o to, że chce dodać coś do pluginu, np. jakieś klasy czy coś - w skrypcie. I prawdopodobnie chce, żeby klasy bądź itemy stałe dostawało się w chwili gdy pokaże się wiadomość (np.) "Arena wystartuje za 5 sekund.." i wtedy po określonym czasie dostawało się właśnie te itemy. Teraz rozumiesz?
 8. spadajokk

  connect

  Poszukuje skryptu na /connect NICK. Po wpisaniu /connect NICK teleportuje mnie na świat, w którym jest gracz na kordy 0 150 0, daje 16 snieżek oraz wpisuje komende /v on. Mógłby ktoś to napisać? Dzieki z gory
 9. spadajokk

  Online

  Napisałby ktoś skrytp na to, że gdy napisze na tabliczce %online% to bedzie pokazywalo graczy online? Z góry dzięki :PP
 10. spadajokk

  Szukam skryptu

  Coś takiego łatwo się buguje. PreciousStones użyj.
 11. spadajokk

  kupowanie

  Dzieki, do zamkniecia
 12. spadajokk

  kupowanie

  Doda ktos tu, ze jesli sie nie ma tyle monet to pokazuje "Nie masz tyle momet" i wtedy nie daje zadnej permisji? Command /kup1: Trigger: Remove 1000 from player's balance Execute console command "/pex user %player% add permisja"
 13. spadajokk

  skungee

  Moglby ktos powiedziec jak uzywac skungee?
 14. Nie dawaj permisji "*" tylko po prostu daj poszczególne, "*" omija wszystkie blokady itp. Można zablokować dla wszystkich, command /op [<text>]: trigger: send "&4&LBlad &a» &cAdmin zablokowal ta komende bo nie chcialo mu sie dawac normalnie permisji viceWlascicielowi"
 15. spadajokk

  Serwery Bungee

  chodz priv, pomogę
 16. tak wlasciwie, co ci zalezy na tych komendach?
 17. Wpadłem w depresję. command /login [<text>]: trigger: execute player command "/bungeecordPlugin:login"
 18. Ty nie rozumiesz mnie. Do anielki nie rozumiesz że bungecord nie wyswietla komend? Jesli dasz w skrypcie to bedzie wyswietlal, uzywaj czasem mozgu..
 19. No tak, nie pokazują się nikomu. A ja ci dałem sposób, aby się pokazywały
 20. command /server [<text>]: trigger: bungeecord connect player to "%arg 1%" send "&aZostales przeniesiony na serwer %arg 1%"
 21. Już naprawiłem przy pomocy innego tematu na tym forum. Proszę o zamknięcie
 22. Wie ktos, dlaczego to nie dziala? set slot 1 of player to skull named "&a&lProfil&7 (Kliknij prawym)"
 23. on command "/register": wait 2 tick kick player due to "Zostales zarejstrowany"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...