Skocz do zawartości

kamil7430

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piaseczno
 • Nick w MC
  pl_GaGaTeK83

Ostatnie wizyty

828 wyświetleń profilu

Osiągnięcia kamil7430

 1. @VaeNN Niestety nie działa, ani jeden, ani drugi, w obu przypadkach strzelam w ziemię i pojawia się wełna, a potem nic... i zostaje. @KCPRRR Nie chodziło o to, żeby zamieniała się najpierw w powietrze. Ja chciałem, żeby zamieniło się najpierw w wełnę, a potem w blok, który był w tym miejscu wcześniej.
 2. Witajcie, mam taki skrypt: on projectile hit: if projectile is an egg named "Magiczne jajko": loop blocks in radius 1 around the projectile: loop-block is not air: set loop-blocks to wool command /dajjajko: trigger: give an egg named "Magiczne jajko" to player I chciałbym, żeby po jakichś 5-10 sekundach skrypt przywrócił bloki, które znajdowały się wcześniej w miejscach wełny. Dzięki;)
 3. kamil7430

  Nagroda dla zabójcy

  @Drake A mógłbyś przekształcić to, że seria nie kończy się po 1 sekundzie tylko po 10? Boże, jaki ja idiota. Przecież jest na 10 sekund... pfff Tak czy siak, dzięki za skrypt. Przy ładowaniu nie ma błędów, ale jak za pierwszym razem ziomuś zabije kogoś to sie wyświetl <none>, a jak za drugim (poniżej 10 sekund) nic sie nie wyswietla. Moze jednak lepiej bedzie żeby do śmierci seria była?
 4. kamil7430

  Teczowe

  set the player's display name to "blablabla" I się bawisz Edit: Czasami wyszukanie na SkUnity naprawdę nie boli
 5. kamil7430

  Nagroda dla zabójcy

  Wyskakuje błąd: undefined option {@Seria_%{seria::%attacker%} (kasa.sk, line 22: broadcast "{@Seria_%{seria::%attacker%}%}"') reszta chyba okej
 6. kamil7430

  Nagroda dla zabójcy

  Witam. Potrzebuję skryptu, raczej nie trudny. Za każde zabójstwo zabójca otrzymuje 10$, a zabity traci 5$ jeżeli się da. Dzięki. O, a tak btw, to da sie stworzyc skrypt że jak ktoś zabije dwie osoby z rzędu nie ginąc wyświetli się: DOUBLE KILL, i analogicznie, TRIPLE KILL QUADRA KILL etc.?
 7. Ja tez może się załapię? Dzięki! :D //-5% ~Tropereks
 8. Ups, czekaj nie o to mi chodziło! chodziło mi o to, żeby ustawić 9 slotów w inventory gracza
 9. A który dodatek do tego potrzebny?
 10. Hejka, mam pytanie. Otóż robię serwer MiniGames i mam event on join:i chciałbym, żebyście mi podali efekty, które ustawią poszczególne sloty na poszczególne itemy i ważne, żeby nie możnabyło ich przesuwać, dropać, stackować (chodzi mi o unstealable) Z góry dzięki!
 11. Zalecam Essentialsy. W configu owego pluginu możesz zmienić czas oczekiwania na teleport oraz czas odstępu pomiędzy poszczególnymi teleportami. Fragment configu w spoilerze: # The delay, in seconds, required between /home, /tp, etc. (czas "odnowienia" teeportu; czas pomiędzy teleportami)teleport-cooldown: 0 # The delay, in seconds, before a user actually teleports. If the user moves or gets attacked in this timeframe, the teleport never occurs. (czas oczekiwania w bezruchu na teleport, gdy gracz się ruszy, lub zostanie zaatakowany, teleport zostaje przerwany)teleport-delay: 0 Linie: 49 - 53
 12. kamil7430

  GuildsBattles

  Ja tam może nie wypowiem się mądrze, ale czy przypadkiem przy każdym send "blablabla"nie powinno być send "blablabla" to executor?
 13. Umiem tylko na niszczenie spawnera: on break of mob spawner: cancel event set the event-block to air drop 1 mob spawnerTestowane, działa
 14. kamil7430

  kamil7430

  Dobra rzucam ten projekt. Do zamknięcia
×
×
 • Dodaj nową pozycję...