Skocz do zawartości

DawidowSky_PL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska :P
 • Hobby
  Majkrafty i sport :D

Osiągnięcia DawidowSky_PL

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

1

Reputacja

 1. Racja, skrypt jest suaby, ale docencie prace autora, zrobil to co umie i to udostepnil. Do autora: praca czyni mistrza, dalej pisz skrypty, nie zwracaj uwagi na hejty. Lap plusika!
 2. A możesz zrobic tez takie ale na god? XD
 3. DawidowSky_PL

  TELEPORT

  @2up Też mam 12 lat... A możesz wysłać ss? Co dokładniej Ci nie działa?
 4. DawidowSky_PL

  Dovry permissionsEx

  Najlepiej sciągnij sobie z neta permissionex z gotowymi permisjami, raczej nikomu nie będzie się chciało tyle pisać... Jeśli chcesz moge pomóc Ci z pluginami (za range) itp. jak chcesz to podaj skype
 5. DawidowSky_PL

  TELEPORT

  Norbi... 1. Caps off 2. "Nie" z czasownikami pisze sie oddzielnie...
 6. To jest dla mnie oczywiste... Czy gracz musi mieć permisje do /dolaczpvp i /clear ?
 7. DawidowSky_PL

  TxT Karton'a (MIX)

  Sorry ale suabe, robię lepsze :/
 8. Aha, a czy gracz musi mieć permisje do tej komendy?
 9. @2up Nie można zakładać gildie obok innej gildii. @1up ok, thx, wypróbuje. PanFrejk, a możesz dodać do tego permisje?
 10. Thx, szukałem, pełno pluginów na gildie, ale wszystkie na serw sw (robi cuboid i dodaje komendę /baza) ;/ Jakbyś mógł to poszukaj, bo na tym forum na 100% nie ma ;c
 11. http://skript.pl/index.php/topic/5857-komenda-na-kom%C4%99de/
 12. Witam, jestem baardzo początkującym skripterem, chciałbym zrobić serwer pvp, wszystko ogarnę sam, lecz brakuje mi 2 skryptów! Pierwszy to skrypt który gdy wpisze komendę (np. /zestaw) czyści eq, teleportuje na dane koordynaty i wykonuje komendę (/dolaczpvp). Raczej dla was to proste, ale ja tego nie ogarniam :p Drugi skrypt to skrypt na gildie. Będzie to serw pvp, więc potrzebne jest mniej komend. Oto spis komend które chciałbym w skrypcie: -/g zaloz TAG Pelna_Nazwa - Zakłada gildie za free (tag od 3 do 4 liter, Pelna nazwa od 6 do 20) -/g info TAG - wyświetla info o gildii (Tag, Pelna nazwa, zalozyciel i gracze) -/g pvp - wlacza lub wylacza PvP w gildii (może wykonać tylko zalozyciel gildii) -/g dolacz TAG - dodaje gracza do gildii (musi mieć zaproszenie) -/g zapros NICK - zaprasza gracza do gildii -/g opusc - opuszcza gildie w której obecnie jesteś -/g rozwiaz - usuwa gildie (może wykonac tylko zalozyciel gildii) Mam nadzieje że ktoś poświęci troszke czasu i zrobi mi te skrypty(jeśli może to niech wytestuje, bo aktualnie nie mam serwera ;c) i poda wszystkie permisje (chciałbym do każdej komendy inną, jeśli to wykonalne :p) Jeśli ktoś zrobi oczywiście nagrodze go plusem :p Z góry THX!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...