Skocz do zawartości

xPrzemsonx

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia xPrzemsonx

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

1

Reputacja

 1. Siema, mam sobie plik przechowujący informację o rangach: W jaki sposób mógłbym wczytać nazwy rang do pluginu? Próbowałem w taki sposób: @SuppressWarnings("static-access") public class przykladowaklasa { RanksData rd; public przykladowaklasa() { rd = RanksData.getInstance(); } String x = "test"; public void test() { List<String> rList = rd.getData().getStringList("ranks"); if(rList.contains(x)) { Bukkit.getConsoleSender().sendMessage("jest juz takie cos w pliku!"); } else { Bukkit.getConsoleSender().sendMessage("nie ma czegos takiego w pliku!"); } } } Ale niestety przy wykonywaniu polecenia tworzenia rang, w którym chciałem sprawdzać, czy ranga o nazwie określonej w jednym z argumentów już istnieje występuje błąd.
 2. xPrzemsonx

  pLogin - logowanie

  Przedstawiam prosty skrypt na logowanie komendy: /zaloguj [haslo] /zarejestruj [haslo] [powtorzhaslo] /zmienhaslo [obecnehaslo] [nowehaslo] umożliwa konfigurację podstawowych opcji Napisany pod prywatny serwer survival 1.16.3, niestety pomysł nie wypalił. Może się komuś przyda. pozdro pobierz
 3. szukam pluginu na skyblock pod wersję 1.14.4
 4. Serwer został otwarty, zapraszamy!
 5. ^ zaproszenie na discorda poprawione
 6. Sharpcraft.pl jest projektem który rozwijamy od grudnia 2019 roku. Tematyką naszego serwera jest tryb SkyBlock, czyli tryb znany i lubiany przez wielu graczy. W dodatku, nasz serwer wzbogacony jest w różne urozmaicające rozgrywkę funkcje. Zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią reklamy. Na serwerze każdy gracz może utworzyć swoją własną wyspę. Jej wygląd jest zależny tylko od niego. Może na niej grać samodzielnie, lub dodać do niej swoich przyjaciół, i razem z nimi dążyć do zbudowania swojego małego imperium. Zamierzamy co jakiś czas organizować konkursy na najładniejszą wyspę, w których do zdobycia byłoby wiele atrakcyjnych nagród. W trakcie gry możliwe jest stworzenie maszynek takich jak Stoniarka, Piaskarka, czy Auto Farma. Zastępując tradycyjny generator kamienia z lawy i wody Stoniarką, gracz ma szansę na otrzymanie różnych surowców z kamienia podczas jego wydobywania. Istnieje również witrualna waluta, którą gracz może zdobywać zabijając potwory, czy sprzedając przedmioty na Giełdzie i z jej pomocą pozyskać na przykład rangę Gold. Oferujemy przyjemną rozgrywkę bez lagów i opóźnień w miłej atmosferze. Nasza administracja jest bardzo otwarta, miła, oraz gotowa do pomocy graczom i robi wszystko aby utrzymać ład i porządek. Gracze z rangą Gold mają dostęp do Netheru oraz Endu. Mogą tam zbierać wszystkie przedmioty i zabijać potwory. Serwer głosowy? Ach, no tak. Gracze naszego serwera mają do dyspozycji serwer Discord. Oprócz strefy głosowej, znajdzie się tam także miejsce dla osób bez mikrofonu, czyli strefa tekstowa. Discord jest dostępny już teraz, przed samym otwarciem serwera. Gorąco na niego zapraszamy! KLIK! Adres serwera: sharpcraft.pl Wersja Minecraft: 1.8.8 Premium: NIE (Wstęp dla kont Premium i No-Premium) Discord: https://discord.gg/WjBcg5w Strona WWW serwera: mc.sharpcraft.pl
 7. Problemem jest nie wyświetlanie się pełnej nazwy świata na scoreboardzie. Zamiast LOBBY wyświetla się LOB.
 8. w server.properties jest ustawiony na 0, essentialsantibuild nie mam
 9. xPrzemsonx

  IslandWorld

  Gracze nie mogą budować na swoich własnych wyspach. Świat dla wysp stworzony przez Multiverse-Core
 10. xPrzemsonx

  problem

  Wszystko oprócz banowania gdy {warny::%player%} osiagnie 10 działa poprawnie.
 11. xPrzemsonx

  MaxBans "s"

  Siemka, czy jest możliwość, aby usunąć "s" z jednostek czasu przy banach i mute? Kiedy chce sobie zmienić days na dni, to wychodzi mi DNIS.
 12. xPrzemsonx

  Szukam pluginu

  Siemka, szukam pluginu na banowanie (ban perm, ban tymczasowy, mute, mute tymczasowe, kick itp). Fajnie by było gdyby pokazywał nie czas przedawnienia się kary (np. tempbana) a datę (np. Ban minie dnia 20-05-2020 o godzinie 15.00)
 13. dzięki za pomoc, do zamknięcia.
 14. działa, thx. jeszcze jedno pytanie: jak mam usunąć utworzoną przez siebie recepturę z serwera? (jak wyłącze skrypt to receptura dalej istnieje i można z niej craftować)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...