Skocz do zawartości

xPrzemsonx

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xPrzemsonx

 1. Siema, mam sobie plik przechowujący informację o rangach: W jaki sposób mógłbym wczytać nazwy rang do pluginu? Próbowałem w taki sposób: @SuppressWarnings("static-access") public class przykladowaklasa { RanksData rd; public przykladowaklasa() { rd = RanksData.getInstance(); } String x = "test"; public void test() { List<String> rList = rd.getData().getStringList("ranks"); if(rList.contains(x)) { Bukkit.getConsoleSender().sendMessage("jest juz takie cos w pliku!"); } else { Bukkit.getConsoleSender().sendMessage("nie ma czegos takiego w pliku!"); } } } Ale niestety przy wykonywaniu polecenia tworzenia rang, w którym chciałem sprawdzać, czy ranga o nazwie określonej w jednym z argumentów już istnieje występuje błąd.
 2. xPrzemsonx

  pLogin - logowanie

  Przedstawiam prosty skrypt na logowanie komendy: /zaloguj [haslo] /zarejestruj [haslo] [powtorzhaslo] /zmienhaslo [obecnehaslo] [nowehaslo] umożliwa konfigurację podstawowych opcji Napisany pod prywatny serwer survival 1.16.3, niestety pomysł nie wypalił. Może się komuś przyda. pozdro pobierz
 3. szukam pluginu na skyblock pod wersję 1.14.4
 4. Serwer został otwarty, zapraszamy!
 5. ^ zaproszenie na discorda poprawione
 6. Sharpcraft.pl jest projektem który rozwijamy od grudnia 2019 roku. Tematyką naszego serwera jest tryb SkyBlock, czyli tryb znany i lubiany przez wielu graczy. W dodatku, nasz serwer wzbogacony jest w różne urozmaicające rozgrywkę funkcje. Zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią reklamy. Na serwerze każdy gracz może utworzyć swoją własną wyspę. Jej wygląd jest zależny tylko od niego. Może na niej grać samodzielnie, lub dodać do niej swoich przyjaciół, i razem z nimi dążyć do zbudowania swojego małego imperium. Zamierzamy co jakiś czas organizować konkursy na najładniejszą wyspę, w których do zdobycia byłoby wiele atrakcyjnych nagród. W trakcie gry możliwe jest stworzenie maszynek takich jak Stoniarka, Piaskarka, czy Auto Farma. Zastępując tradycyjny generator kamienia z lawy i wody Stoniarką, gracz ma szansę na otrzymanie różnych surowców z kamienia podczas jego wydobywania. Istnieje również witrualna waluta, którą gracz może zdobywać zabijając potwory, czy sprzedając przedmioty na Giełdzie i z jej pomocą pozyskać na przykład rangę Gold. Oferujemy przyjemną rozgrywkę bez lagów i opóźnień w miłej atmosferze. Nasza administracja jest bardzo otwarta, miła, oraz gotowa do pomocy graczom i robi wszystko aby utrzymać ład i porządek. Gracze z rangą Gold mają dostęp do Netheru oraz Endu. Mogą tam zbierać wszystkie przedmioty i zabijać potwory. Serwer głosowy? Ach, no tak. Gracze naszego serwera mają do dyspozycji serwer Discord. Oprócz strefy głosowej, znajdzie się tam także miejsce dla osób bez mikrofonu, czyli strefa tekstowa. Discord jest dostępny już teraz, przed samym otwarciem serwera. Gorąco na niego zapraszamy! KLIK! Adres serwera: sharpcraft.pl Wersja Minecraft: 1.8.8 Premium: NIE (Wstęp dla kont Premium i No-Premium) Discord: https://discord.gg/WjBcg5w Strona WWW serwera: mc.sharpcraft.pl
 7. Problemem jest nie wyświetlanie się pełnej nazwy świata na scoreboardzie. Zamiast LOBBY wyświetla się LOB.
 8. w server.properties jest ustawiony na 0, essentialsantibuild nie mam
 9. xPrzemsonx

  IslandWorld

  Gracze nie mogą budować na swoich własnych wyspach. Świat dla wysp stworzony przez Multiverse-Core
 10. xPrzemsonx

  problem

  Wszystko oprócz banowania gdy {warny::%player%} osiagnie 10 działa poprawnie.
 11. xPrzemsonx

  MaxBans "s"

  Siemka, czy jest możliwość, aby usunąć "s" z jednostek czasu przy banach i mute? Kiedy chce sobie zmienić days na dni, to wychodzi mi DNIS.
 12. xPrzemsonx

  Szukam pluginu

  Siemka, szukam pluginu na banowanie (ban perm, ban tymczasowy, mute, mute tymczasowe, kick itp). Fajnie by było gdyby pokazywał nie czas przedawnienia się kary (np. tempbana) a datę (np. Ban minie dnia 20-05-2020 o godzinie 15.00)
 13. dzięki za pomoc, do zamknięcia.
 14. działa, thx. jeszcze jedno pytanie: jak mam usunąć utworzoną przez siebie recepturę z serwera? (jak wyłącze skrypt to receptura dalej istnieje i można z niej craftować)
 15. Przy ładowaniu skryptu nie wywala żadnych błędów, lecz craftowanie zgodnie z zaprogramowaną recepturą nie daje nic kod: options: af-blok: mycelium af-nazwa: &e&lAutoFarma af-opis: &fGeneruje &epszenice &7(plony raz na 2 minuty) c1: 1 emerald c2: 1 wheat c3: 1 emerald c4: 1 wheat c5: 1 redstone block c6: 1 wheat c7: 1 emerald c8: 1 wheat c9: 1 emerald on script load: send "przemsonAutoFarma - skrypt wczytany pomyslnie." to console set {_af} to "af" new Recipe {_af}; {_af}.Recipe.setIngredient{1, {@c1}}; {_af}.Recipe.setIngredient{2, {@c2}}; {_af}.Recipe.setIngredient{3, {@c3}}; {_af}.Recipe.setIngredient{4, {@c4}}; {_af}.Recipe.setIngredient{5, {@c5}}; {_af}.Recipe.setIngredient{6, {@c6}}; {_af}.Recipe.setIngredient{7, {@c7}}; {_af}.Recipe.setIngredient{8, {@c8}}; {_af}.Recipe.setIngredient{9, {@c9}}; {_af}.Recipe.setResult{1 {@af-blok} named "{@af-nazwa}" with lore "{@af-opis}"}; {_af}.Recipe.register{}; on place {@af-blok}: if name of player's tool is "{@af-nazwa}": send "&aAktywowano &eAutoFarme" to player add location of block to {af::*} add location of block above block to {afp::*} wait 1 tick set block above block to wheat block on break of {@af-blok}: loop {af::*}: if loop-value is location of block: remove location of block from {af::*} remove location of block above block from {afp::*} cancel event set block to air set block above to air drop {@af-blok} named "{@af-nazwa}" with lore "{@af-opis}" send "&cUsunieto &eAutoFarme" on break wheat block: loop {afp::*}: if loop-value is location of target block: wait 120 seconds set block to wheat block
 16. xPrzemsonx

  Craftingi

  Jak zrobić w skrypcie crafting tak, aby trzeba było w nim użyć na przykład 2 stone, 3 diamenty, 17 żelaza i 58 emeraldów?
 17. Spigot 1.12: https://getbukkit.org/get/5de3b1b274cdfa6dc8d9ce338e340a22 Skript 2.3.6 command /tekst: trigger: send "test" to all players Dałem najkrótszy skrypt na którym sprawdzałem działanie pluginu, na Skripcie pod wersje 1.8.8 na serwerze na wersji 1.8.8 działa bez problemu.
 18. nie, skrypt jest napisany dobrze. nie masz może sprawdzonej wersji skripta pod spigot 1.12?
 19. siemka, mam Skripta na serwerze o wersji 1.12. Na pozór plugin działa dobrze, lecz gdy chce użyć komendy ze skryptu, serwer pokazuje informacje o nieznanej komendzie.
 20. on first join: set {stankonta.%player%} to 5 send "&e&l[Bank] &aUtworzylismy dla ciebie konto bankowe w celu otrzymywania i przechowywania waluty serwerowej. " to player send "&e&l[Bank] &aPrzelalismy na twoje nowo utworzone konto &e5 PLN&a." to player variables: {stankonta.%player%} = 0 options: tag: &e&l[Bank] ilosc: %arg 2% command /przelew <player> <number>: trigger: remove argument 2 from {stankonta.%player%} add argument 2 to {stankonta.%argument 1%} send "{@tag} &aPrzelew zostanie zaksięgowany na koncie bankowym gracza %argument 1% za &a10 sekund. " to player wait 10 second send "{@tag} &aZaksięgowano!" to player send "{@tag} &aOtrzymano przelew od gracza %player%. Kwota: &e%argument 2% PLN." to argument 1 else if argument 2 is less than 5: send "{@tag} &cMinimalna kwota przelewu: &a5 PLN" to player else if argument 2 is bigger than {stankonta.%player%}: send "{@tag} &cNie posiadasz takiej kwoty na swoim koncie." stop command /dodajpln <player> <number>: permission: bank.admin trigger: add argument 2 to {stankonta.%argument 1%} send "{@tag} &aDodano &e%argument 2% PLN &ado konta bankowego gracza %argument 1%" to player send "{@tag} &aOtrzymano przelew od administratora serwera. Kwota: &e%argument 2% PLN" to argument 1 command /stankonta: trigger: send "{@tag} &aStan twojego konta bankowego: &e%{stankonta.%player%}% PLN&a." command /resetstan <player>: trigger: if player has permissions "bank.admin": set {stankonta.%argument 1%} to 0 command /stan <player>: trigger: if argument 1 is set: send "{@tag} &aGracz &e%argument 1% &ama na swoim koncie &e%{stankonta.%argument 1%}% PLN&a." Z całym skryptem jest w porządku, problem w tym że każdy, nawet gdy nie ma wystarczających środków może przelac tyle ile chce na inne konto. Jest też problem z ELSE. tzn. nawet wtedy gdy warunki są spełnione wyskakują wiadomości z ELSE. Proszę o poprawkę. Dzięki! Do tego pytanie. Jak skrypt zostanie już poprawiony, jak używać waluty tego skryptu np. gdy pisze OSOBNY skrypt na sklep?
 21. xPrzemsonx

  Sprawdzanie

  @up złamałeś zasadę korzystania ze skryptu ,,Zakaz usuwania autora skryptu''
 22. xPrzemsonx

  Sprawdzanie

  PrzemsonCheck Skrypt posiada następujące funkcje: - AutoBan za logout podczas sprawdzania - Komendę na przyznawanie się połączoną z GUI - Możliwość ustawienia własnego pokoiku do sprawdzania Lista komend: /sprawdz <nick> - Teleportuje gracza do pokoju sprawdzania /przyznaje - Otwiera GUI z wyborem dwóch opcji: Przyznania się oraz ,,Rozmyśliłem się'' /czysty <nick> - Wiadomo, kończy sprawdzanie UWAGI: Pamiętaj, aby zawsze po ukończeniu sprawdzania, gdy gracz jest czysty, wpisać komendę /czysty <nick> !!! Skrypt wymaga do działania dodatkowych pluginów: skQuery, WildSkript, Maxbans Takich skryptów jest masa, ale mniej jest takich z AutoBanem za logout podczas sprawdzania. Pobieranie: https://code.skript.pl/b4cvYJcX/ Formatowanie, skrypty wstawiamy na code.skript.pl//Ewald
×
×
 • Dodaj nową pozycję...