Skocz do zawartości

Shupi

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Nie podano
 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnie wizyty

555 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Shupi

Użytkownik I

Użytkownik I (5/13)

1

Reputacja

 1. Shupi

  Komenda o danej godzinie

  Potrzebny mi skrypt który o godzinie przykładowo 00:00 wykona komendę /stop.
 2. Shupi

  Kolorowa wiadomość

  Przykładowo piszesz na czacie wiadomość o treści: Bla bla bla (bla bla bla) bla bla bla. I chciałbym żeby wiadomości w nawiasie były wyświetlane na żółto
 3. Shupi

  Prefixy

  Wiem jest również wiele innych pluginów ale potrzebny mi jest na to skrypt do innych powiązań.
 4. Shupi

  Prefixy

  Witam potrzebuję skryptu na komende /prefix [nick] [prefix] która dodaje prefixy przed nick gracza.
 5. Shupi

  Kolorowa wiadomość

  Potrzebuję skryptu który w wiadomości na czacie przykładowo Shupi: Halo halo (witam witam) wiadomości w nawiasie koloruje na żółto.
 6. Shupi

  No death

  To inaczej można zrobić tak że jak gracz zginie i kliknie respawn to teleportuje go w miejsce śmierci i aktywuje te komendy
 7. Shupi

  No death

  Chyba nie do końca działa "An on death event cannot be cancelled"
 8. Shupi

  No death

  Ooo dziękuję bardzo do zamknięcia.
 9. Shupi

  No death

  Chcę zrobić coś na zasadzie że zamiast śmierci i death screena gracz upada na ziemię (animacja z moda) i zostaje zamrożony (komenda z moda). Komenda na leżenie to /sleep [player] a na zamrożenie /freeze [player] ale nie wiem jak zacząć to pisać ktoś coś doradzi? Napisać to tak że jak graczu zostanie 1hp to aktywują się te komendy? czy jest jakieś inne rozwiązanie? jakieś pomysły?
 10. Shupi

  Zlecenie na skrypt

  Temat do zamknięcia
 11. Shupi

  Zlecenie na skrypt

  Witam potrzebuję skryptu Działanie: Jeżeli gracz będzie pod wodą (obojętnie na jakiej głębokości) i wpisze komende /up to tepnie/wyrzuci go 5 kratek nad wodą z góry dziękuje.
 12. Na czym polega problem: Skrypt ten ma za zadanie blokowanie drzwi na 5 minut jednak są pewne błędy z blokowaniem tych drzwi. Jak wiadomo w minecraftcie drzwi składają się z dwóch bloków górnego i dolnego problemem jest to że jeżeli wpisze komende /zamknij patrząc się w górny blok drzwi to tylko górny blok się zablokuje a dolnym blokiem będzie można już te drzwi otworzyć a jeżeli patrzę na dolny blok i wpiszę /zamknij to zablokuje się tylko dolny blok a górnym będzie można już te drzwi otworzyć. Chciałbym przerobić aktualny skrypt tak żeby obojętnie na jaki blok się patrzysz i tak obydwa bloki się zablokują. Dodam jeszcze że znalazłem chyba kod który pomógłby to naprawić ale niestety nie umiem go wpleść w aktualny kod skrypta. Kod: if target block is any door: loop blocks in radius 2 around target block: if loop-block is a any door: set {Drzwi::%location of loop-block%} to player set {Drzwi} to target block Kod skrypta: on rightclick on WOOD DOOR: if {drzwi::%targeted block%} is true: cancel event send "&cNie mozesz otworzyc tych drzwi!" command /Zamknij: trigger: if targeted block is WOOD DOOR: if {blokada::%player%} is set: if {blokada::%player%} is false: if {drzwi::%targeted block%} is set: if {drzwi::%targeted block%} is false: set {blokada::%player%} to true set {drzwi::%targeted block%} to true send "&7Drzwi zablokowane" wait 5 minutes set {blokada::%player%} to false set {drzwi::%targeted block%} to false stop else: send "&cTe drzwi sa juz zablokowane" stop else: set {blokada::%player%} to true set {drzwi::%targeted block%} to true send "&7Drzwi zablokowane" wait 5 minutes set {blokada::%player%} to false set {drzwi::%targeted block%} to false stop else: send "&cMozesz zablokowac tylko jedne drzwi!" stop else: set {blokada::%player%} to false else: send "Nieznane polecenie. Wpisz ""/pomoc"" aby uzyskac pomoc." stop Z góry dziękuje za pomoc !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...