Skocz do zawartości
  • 0

Sklep tabliczkowy

Zasepamen

Pytanie

Witam

Gdzieś ostatnio wpadłem na interesujący mnie kawałek skryptu lecz teraz już nie mogę go znaleźć. Chodzi oto że robię sklep tabliczkowy i jak dać graczowi jakiś item w jakieś ilości?

Napisałem taki skrypt który nie działa:

on rightclick on sign:	if player is in the world "world":		if line 1 is "Kup":			if line 2 is set:					if line 3 is set:						if line 4 is set:							set {_line2} to line 2 parsed as number						if line 2 <= {dane::%player%::kasa}:							set {_line3} to line 3 parsed as number							set {_line4} to line 4 parsed as itemtype							remove {_line2} from {dane::%player%::kasa}							add {_line4} {_line3} to player							send "&2&lKupiłeś %{_line3}% %{_line4}%" to player							stop						else:							send "&2&lNie masz wystarczajacej liczby talentów aby kupić" to player							stop

Błąd:

[23:34:04] [Server thread/ERROR]: '{_line4} {_line3}' is not an entity type (konfiguracja.sk, line 1613: add {_line4} {_line3} to player')[23:34:04] [Server thread/INFO]: Loaded 6 scripts with a total of 24 triggers and 28 commands in 2.53 seconds

Z give taki sam błąd

Proszę o pomoc

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...