Skocz do zawartości

[CentrumWG]Poszukujemy policjanta, helperów.


Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to, że było w temacie gdzieś niżej za mało osób na helperów, zrobiłem nowe rekru. To tylko nowy temat. Osoby, które się dostały nadal są w ekipie.

Nasz serwer jest typu : PVP

Na maszynie : 64GB

WIEK : 13+

(z wiekiem mniejszym masz mniejsze szanse na dostanie się. Jednakże jeżeli się rozpiszesz, to możemy cie przyjąć c: )

Rekrutacja na : rangi : Policja, Helper

Szablon na helpera:

Imię:

Nick w mc:

Czy posiadasz skypa:

Kilka informacji o sobie:

Co zrobisz dla serwera/graczy:

Czy dasz rade zapłacić jednorazowo 10-złotową składkę (na serwer) (decyzja z tym pytaniem nie zmienia oceny):

Ile czasu poświęcisz serwerowi:

Szablon na policjanta:

Imię:

Nick w mc:

Czy posiadasz skypa:

Kilka informacji o sobie:

Ile czasu poświęcisz serwerowi:

Czy dasz rade zapłacić jednorazowo 10-złotową składkę (na serwer) (decyzja z tym pytaniem nie zmienia oceny):

Miejsc:

Helper : 3/3

Policjanci: 1/2

W każdej randze musisz być ogarnięty w swojej pracy, np do policjanta potrzebujesz subiektywnie oceniać graczy, sprawdzać ich oraz znać podstawowe komendy. Tak samo z helperem.

Prosiłbym jeszcze, aby przy podaniu pisać na co chcesz rekrutować typu : Na policjanta:

[...]

Edytowane przez Sav
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/6924-centrumwgposzukujemy-policjanta-helper%C3%B3w/
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jakub
Nick w mc: Kuba
Czy posiadasz skypa: Tak
Kilka informacji o sobie: Jestem wesoły, miałem swój serwer mc, nie popełniam błędów ortograficznych :), moje zainteresowania to informatyka i piłka nożna, mam 13 lat (uwierz mi: nie jestem dzieckiem. :) ) 
Co zrobisz dla serwera/graczy: Będę wymyślał nowe pomysły (na mapy itp., jestem kreatywny :D), będę pilnował wszystkich graczy, potrafię wykryć ludzi, którzy oszukują (chyba na PVP najczęściej się to zdarza), mogę pomóc w konfiguracji pluginów oraz pisaniu skryptów :), wiem jaką karę dawać (w każdej sytuacji). Jak pisałem wcześniej miałem swój serwer i umiem obsługiwać się komendami (zarówno tymi /ban, /kick jak i komendami od popularnych pluginów). 
Czy dasz rade zapłacić jednorazowo 10-złotową składkę (na serwer) (decyzja z tym pytaniem nie zmienia oceny): Jedynie SMS
Ile czasu poświęcisz serwerowi: Zależy, ale myślę, że ok 2-3 godzin dziennie (napewno 2,3 razy tyle w weekend).

 

REKRUTACJA NA POLICJANTA.

 

Proszę o szybkie rozpatrzenie rekrutacji,

Jakub Gross

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/6924-centrumwgposzukujemy-policjanta-helper%C3%B3w/#findComment-56050
Udostępnij na innych stronach

Imie:Mikołaj

Nick:Arbuzzz1337

Skype:stworek02 (tak wiem obciachowy nick)

Mam 13 lat lubie grać w minecraft'a. Potrafie rozmawiać z humorem. Umiem rozpoznać czy ktoś ma cheaty,skrypty mam doświadczenie z kilkudziesięciu serwerów. Byłem na nich adminem,modem,helperem itd. Głos w miare ok gdy pytałem sie ludzi na ile oceniarą mój głos mówili 14,15 lat. Znam komendy nie tylko te podstawowe. Mógłbym wytępić cheaterów i pomagać graczą gdy mają jakieś pytania !. Gram w minecraft'a od około 4,5 lat. Mam konto premium minecraft. Grać moge gdy nie śpie albo nie jestem w szkole xD. Niestety nie mógłbym zapłacić tych 10 zł bo jestem biedny i nie mam na gume kulki ; _ ;

 

 

NA HELPERA

Edytowane przez Arbuzzz
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/6924-centrumwgposzukujemy-policjanta-helper%C3%B3w/#findComment-56208
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Imie:Damian

Nick w MC:MrClaasPL

Skype:damian.wujasz3

Cos o mnie:Jestem ogarniet,mam poczucie humoru,ortograwia 100%,znam wszystkie komendy,interesuje sie pilka nozna oraz motorami wyscigowymi,terenowymi oraz starszymi,mam 15 lat,jestem otwarty

Serwerowi poswiece 3-5 godzin dziennie :)

Skladke tak mogl bym zaplacic :)

REKRUTACJA NA POLICJANTA

Edytowane przez Technik123
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/6924-centrumwgposzukujemy-policjanta-helper%C3%B3w/#findComment-58742
Udostępnij na innych stronach

@Technik123 wow, propsy dla ciebie, że odnalazłes tego posta [emoji14]

Na kogo chcesz rekrutowac?

PS : Serwer juz nie jest Survival. Teraz jest RolePlay.

Edytowane przez Sav
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/6924-centrumwgposzukujemy-policjanta-helper%C3%B3w/#findComment-58743
Udostępnij na innych stronach

  • Szifter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...